Code Center
فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه
جمعه 29 دی 1396
تبلیغات
پنل کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
عقیدتی و مذهبی
اخبار روز
عضویت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
خبرنامه
خبرنامه
با عضویت در خبرنـــــــــامه می توانید آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید .

هایپرتمپ دات آی آر
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
نمونه سوالات ایین نامه رانندگی

معرفی محصولات

فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه
 • تعداد بازدید : 143
 •  

   

  فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه

  جویندگان گنج چگونه با کاغذهای کاهی راهی سرزمین های قدیم می شوند
  افسانه نقشه گنج

  گروه شوك – فريبا خان احمدي: جويندگی گنج يك افسانه و داستان نيست چرا كه خيلي‌ها در اين دنياي وسوسه‌آميز به دل كوه‌ها و مناطق مرموز پاي مي‌گذارند به اميد اين‌كه ثروتي رؤيايي به‌دست آورند.
  هميشه در داستان‌ها و فيلم‌ها ديده‌ايم كه جويندگان گنج نقشه‌هايي در دست دارند كه علايم خاصي روي آن ديده مي‌شود و يك كارشناس مي‌تواند با خواندن اين علايم نقش راه بلد را بازي كند.
  همين وسوسه‌ها كافي است كه گروهي شياد دست به كار شده و با استفاده از طمع انسان‌ها گنج‌نامه‌هايي دروغين را وارد بازار سياه كنند.
  شايد باور نكنيد كه از ابتداي هزاره دوم در قسطنطنيه و بغداد گنج‌نامه‌هاي قلابي از سوي گروه‌هاي زيرزميني رواج پيدا كرد كه امروزه نمونه‌هاي تقلبي اين نقشه‌ها در موزه ها نگهداري مي‌شود. پژوهش‌ها نشان مي‌دهد برخي از اسناد تاريخي مهم كه در گذشته‌هاي دور نگاشته شده است تنها وجود گنج‌هاي تقلبي را آشكار مي‌كنند و تاكنون معلوم نيست كه گنج‌نامه واقعي باشد.

  تاراج اشياي باستاني
  هر نسل از انسان كه متولد مي‌شود با سعي و تلاش براي پيشرفت و ترقي مي‌كوشد تا يادگارهايي گرانبها و باارزش براي آيندگان به جا بگذارد.
  سرزمين ما طلايه‌دار فرهنگ غني بوده است كه بخش بسيار كوچكي از آن را مي‌توان در گالري‌ها و موزه‌هاي مشهور اروپا و امريكا ديد، ميراثي كه متعلق به گذشتگان و آيندگانمان بوده كه به نوعي به يغما رفته‌اند.
  در سال‌هاي گذشته گروهي فرصت‌طلب با رفتن به روستاها اشياي قديمي و باارزش را با قيمت بسيار پايين مي‌خريدند و سپس با بالاترين قيمت به دلالان اروپايي مي‌‌فروختند و در تاريخ نيز آمده است كه بيشترين بخش گنج‌هاي ايراني در زمان حمله اسكندر مقدوني به تاراج رفته ‌است اين در حالي بود كه دلالي اشياي قديمي با سوءاستفاده از ناآگاهي روستائيان و ديگر ناآگاهان افزايش يافت و در چند دهه گذشته خساراتي به ميراث كشورمان وارد كرده است.
  نبايد از اين موضوع بگذريم كه دست يافتن به طلا و جواهرات قديمي و ميراث گذشتگان براي خيلي‌ها وسوسه‌انگيز است، اشيايي كه شايد از عمر آن‌ها بيش از هزار سال يا خيلي بيشتر مي‌گذرد. البته بايد به اين نكته نيز اشاره كرد كه خاك كشورمان غني از گنجينه‌هاي گذشتگانمان است و به قول يك كارشناس اروپايي اگر خاك ايران 7 بار غربال شود باز هم باارزش است و پر از گنجينه.
  شايد گذرتان به خيابان منوچهري تهران افتاده باشد، درست آنجايي كه مغازه‌هايي با ويترين اشياي قديمي و باارزش در كنار يكديگر مشتريان خاص خود را دارند وقتي سؤالي از آنان مي‌كنيد كه بر فرض اين كاسه سفالي از كجا آمده است ادعا مي‌كنند آن را از مشتري خريده‌اند يا اطلاعي ندارند و بعضي از آنان نيز ديگر جوابتان را نمي‌دهند تا از مغازه‌شان بيرون برويد!
  براي بسياري سؤالاتي به‌وجود مي‌آيد كه آيا گنج واقعيت دارد و اين اشياي قديمي اتفاقي پيدا شده‌اند يا گروهي گنج‌نامه و نقشه‌هايي داشتند كه توانسته‌اند به آنان دسترسي پيدا كنند و به فروش ميليوني و گاهي ميلياردي آن دست بزنند؟!
  پاسخ دادن به اين سؤالات سخت و دشوار بود چرا ‌كه يافتن كساني كه به دنبال گنج هستند يا اطلاعاتي هر چند غيرواقعي از گنج‌نامه دارند كار ناممكني است. تنها يك مرد كه چندين سال در اين زمينه فعاليت داشت را پيدا كرديم قول داديم هيچگاه مشخصاتش را فاش نكنيم تا رازهاي پنهان گنج و نقشه‌هاي گنج را
  فاش كند.
  از توهم تا واقعيت
  آقاي «م» با ادعاي اين‌كه گنج‌نامه وجود دارد و خود آن‌ها نيز جزو ميراث باارزش هستند مي‌گويد: «معمولاً گنج‌نامه‌ها در نسخه‌هاي وزيري و شاهي موجود هستند كه نسخه‌هاي وزيري نسبت به نسخه‌هاي ديگر از اعتبار بيشتري برخوردار هستند و روي پوست، الواح سنگي و طلا منقوش شده‌اند و بين 200 ميليون تا چندين ميليارد تومان فروخته مي‌شوند و توضيحات يا راهنماي يافتن گنج نيز در متن نوشته‌ها قرار دارد البته نسخه‌هاي دروغين آن‌ها نيز در اختيار برخي افراد سودجو قرار دارد و آنان با قيمت‌هاي بالايي اينگونه گنج‌نامه‌ها را مي‌فروشند و در واقع كلاهبرداري مي‌كنند.
  گنج‌يابي ماهواره‌اي
  وي مي‌افزايد: با به‌دست آمدن يك گنج‌نامه معتبر، قاچاقچيان عتيقه بستگي به مقدار اموالي كه به‌دست مي‌آورند سهمي را براي مترجم نوشته‌هاي باستاني در نظر مي‌گيرند و پس از ترجمه و مشخص شدن مكان گنج‌ تيم ديگري وارد عمل مي‌شود كه در واقع جويندگان گنج هستند كه دستگاه‌ها و ابزارهاي خاص اين كار را دارند. بعضي از دستگاه‌هاي آنان به ماهواره‌هايي كه درجو قرار دارند، متصل هستند و با پرداخت هزينه آن به دلار به شركت خارجي مي‌توان از نقطه‌يابي ماهواره‌اي استفاده كرد، سپس تيم ديگري كار خود را آغاز مي‌كند، تيم حفاري كه وظيفه دارد تله‌هاي احتمالي را خنثي كند، تله‌هايي همچون شمشير برگردان يا حوضچه‌هاي اسيدي و در آخر گنج به‌دست آمده پس از فروش به ارزش يك‌سوم خود به سهم مساوي بين اعضاي اين تيم تقسيم مي‌شود.
  خطر مرگ در مسيرگنج!
  گاهي برخي قاچاقچيان براي به‌دست آوردن گنج پا در تله‌هايي كه در مسير گنج‌ها از ساليان بسيار دور تهيه شده‌اند، مي‌گذارند و ناخواسته به كام مرگ فرو مي‌روند ولي عده‌اي نيز براي به‌دست آوردن ثروت بيشتر همدستان خود را به قتل مي‌رسانند يا اين‌كه هنگام فروش گنجينه دستگير مي‌شوند.
  گاهي ديده مي‌شود كه بعضي‌ها هنگام حفاري به قسمتي از گنجينه‌ها آسيب مي‌رسانند و زمان استخراج آن‌ها را نابود مي‌كنند به‌ويژه ظروف سفالي. از سوي ديگر گروهي نيز هستند كه وقتي در شرايط گرفتار شدن از سوي پليس قرار مي‌گيرند اين ظروف را كه قاچاق آن مجازات سنگيني دارد از بين مي‌برند.
  گروه ديگر گنج‌ياب‌هاي ناشي هستند كه به‌صورت تصادفي گنجي را پيدا كرده‌اند و از ترس گرفتار شدن در چنگ قانون سكه‌هاي طلا يا مجسمه‌هاي زرين را كه شايد بيش از چند ميليارد ارزش دارد ذوب مي‌كنند و به شكل شمش طلا درمي‌آورند كه شايد 100 ميليون تومان نيز ارزش نداشته باشد و با اين كار ضربه بسيار سنگيني به ميراث فرهنگی كشور
  وارد مي‌كنند.
  پاداش بي‌ارزش براي يابندگان گنج
  آقاي «م» در اين باره مي‌گويد: در كشورهاي اروپايي اگر كسي عتيقه يا اشياي قديمي و با ارزش را پيدا كند آن را به اداره دولتي تحويل مي‌دهد و كارشناسان روي آن ارزش‌گذاري مي‌كنند و پاداش بسيار خوبي به يابنده گنج مي‌دهند كه گاهي بين يك‌سوم يا نيمي از ارزش گنج است ولي در كشور ما تنها قدرداني از يابندگان گنج يك سفر زيارتي سياحتي است! و همين انگيزه همكاري مردم با سازمان ميراث را كم كرده و دامنه فعاليت در قاچاق اشياي عتيقه را گسترده‌تر مي‌كند. اگر سازمان ميراث فرهنگي با در نظر گرفتن پاداش‌هاي مناسب و اعطاي امتيازات خوب به مردم آنان را تشويق به تحويل عتيقه‌جات ميراث‌هاي گذشتگان كند، ديگر شاهد از بين رفتن اين‌گونه ميراث‌هاي گرانبها و ناياب نخواهيم بود.
  برخي از قاچاقچيان اشياي به‌دست آمده را به يك سوم قيمت يا كمتر به دلالان مي‌فروشند و خريداران نيز كساني هستند كه در اروپا يا امريكا موزه يا گالري دارند و با به نمايش گذاشتن ميراث كشورمان پول خوبي از اين راه به‌دست مي‌آورند.
  گنج‌نامه در بين خارجي‌ها؟
  نقشه گنج يا همان گنج‌نامه نشانه‌اي از محل گنج دفن شده، معدن از دست رفته و يك راز با ارزش يا يك مكان مخفي است. نقشه گنج بيشتر در داستان‌ها شايع است تا واقعيت! اما صرف نظر از استفاده ادبي گنج‌نامه‌ها در داستان‌ها و كتاب‌هاي تاريخي، هرچيزي كه مطابق با معيار نقشه‌باشد توصيف مناسبي از محل گنج است و گنج‌نامه ناميده مي‌شود.
  طبق منابع خارجي يكي از نخستين نمونه‌هاي شناخته شده سند گنج «طومار مس مدفون» است كه در ميان درياي مرده – بحرالميت در مرز اردن و فلسطين- در نزديكي كومران Qumran در سال 1952 ميلادي كشف شد.
  گفته مي‌شود اين كتيبه بين سال‌هاي 50 و 100 ميلادي نوشته شده است. اين طومار شامل فهرستي از 63 جايگاه گنجينه‌هاي پنهان از طلا و نقره است. تاكنون هيچ گزارشی مبني بر يافتن گنج طبق اين طومار انجام نشده‌است.
  پژوهشگران در‌حال انجام تحقيقاتي در اين زمينه هستند كه آيا اين معدن اشياي مسي نشان دهنده تدفين دروغين است؟
  در انگليس سه افسانه ادگارآلن پو، وآلفرت ويبر و جزيره گنج كه به‌نظر غير واقعي مي‌رسند درباره اين نقشه‌ها در طرح‌هاي ادبي و خطوط متفاوتي طراحي شده‌اند و به‌نظر مي‌رسد كه چيزي جز توهم نباشند.
  مجازات گنج نامه نويسان
  دكتر عزيز نوكنده كارشناس حقوقي و استاد دانشگاه درباره وجود گنج‌نامه‌ها و برخورد قانوني با‌
  گنج نامه نويسي مي‌گويد: اولاً طبق اطلاعات كاملي كه در اين باره وجود دارد چيزي به‌نام گنج‌نامه يا نسخه‌هاي گنج يا محلي كه در آن طلا وجود داشته و گروهي محل آن را يادداشت كرده باشند وجود ندارد. زيرا حكومت‌هاي مختلف در طول تاريخ ايران وجود داشته و هرگز به تهيه گنج‌نامه دست نمي‌زدند تا افراد سود‌جو اشياي با ارزش آن‌ها را غارت كنند.
  وي ادامه مي‌دهد: گنج‌نامه يك امر موهومي است كه گروهي شياد و كلاهبردار از ساده‌لوحي و طمع شهروندان سوءاستفاده مي‌كنند. روش گنج‌نامه تقلبي عمل كلاهبرداري است زيرا كسي از راه حيله و تقلب مال ديگري را بگيرد و پولي بگيرد كلاهبرداري است. مطابق ماده يك قانون ارتشا، اختلاس و كلاهبرداري تهيه گنج‌نامه جرم و كلاهبرداري بوده و مجازات آن يك تا 7 سال حبس است و جزاي نقدي معادل پولي كه از خريدار دريافت كرده‌است. كلاهبرداران گنج‌نامه‌ها را روي كاغذ كاهي و كهنه مي‌كشند و با خطوط عجيب و غريب روي اين كاغذها طراحي مي‌كنند.
  در واقع اين كار نوعي صحنه‌سازي است. آن‌ها اشياي تقلبي را كه محل آن در نقشه گنج وجود دارد در محل‌هاي خاص پنهان مي‌كنند و با دريافت پول‌هاي هنگفتي گنج‌نامه‌هاي تقلبي را مي‌فروشند. كلاهبرداران بدل سكه‌هاي ساساني را ضرب مي‌كنند و در محل‌هاي خاص جاسازي كرده و روي آن را با خاك مي‌پوشانند در واقع نوعي صحنه‌سازي باستاني تا طعمه‌هايشان را فريب دهند.
  شناسايي پاتوق‌هاي وسوسه‌شدگان ثروت
  دكتر نوكنده در اين باره مي‌گويد: ضرب سكه هميشه در طول تاريخ در اختيار دولت‌ها بوده است و آنان براي ايجاد توازن و بالانس اقتصادي و براي اين‌كه ارزش پول پايين نيايد تعداد محدودي سكه ضرب كرده‌اند. ايران كشوري است كه از گذشته‌هاي دور پادشاهاني داشته است گاهي فلزهاي مدفون آنان به‌صورت اتفاقي توسط قاچاقچيان كشف شده‌اند. قاچاقچيان با علامت‌ها و نشانه‌هايي كه روي تپه‌ها يا جاهاي قديمي وجود دارد آن‌ها را حفاري مي‌كنند. البته هرچند گنج‌نامه‌ها غيرواقعي هستند ولي‌گنج‌نامه‌نويسان هرگز خودشان را نشان نمي‌دهند مگر اين‌كه برخي افراد ميراث‌دوست آن‌ها را لو بدهند.
  دكتر رحيم ولايتي رئيس مؤسسه باستان شناسي دانشگاه تهران درباره افسانه‌هاي جعلي و گنج‌نامه‌ها مي‌گويد: نقشه گنج چيزي جز خرافات نيست ولي متاسفانه به‌دليل عدم آگاه‌سازي و آموزش عمومي در رابطه با غارت اموال باستاني و فرهنگي مردم دچار يك نوع عقب‌ماندگي، توهم و خرافات شده‌اند.
  توده‌اي از مردم به‌دليل وضعيت اقتصادي و كسب پول به نقشه‌هايي كه خيال مي‌‌كنند يك شبه آن‌ها را ثروتمند مي‌كنند، روي آورده‌اند. متاسفانه بيماري غارت اموال باستاني در جامعه همه‌گير شده است و اين تنها به‌خاطر آگاهي نداشتن درباره افسانه‌هاي جعلي است. وي در اين باره به يك حادثه‌اي اشاره كرد و گفت: روزي در يكي از ماموريت‌هاي كاري متوجه شدم مردي سخت تلاش مي‌كند تا سنگی را بشكافد وي كه يك كارگر شهرداري بود و از طريق مرد كفاشي در بازار تهران شنيده بود آن جا محل دفن گنج است به‌دل صحرا زده بود تا از زير يك سنگ طبيعي گنج پنهان را پيدا كند. وي معتقد است گنج‌نامه‌ها تخيلات بيمارگونه هستند.
  يك راهكار
  دكتر ولايتي مي‌گويد بايد اطلاعات عمومي را در اين زمينه به‌گوش مردم رساند. بايد اين جو بيمارگونه را كه از خيالات و دروغ پردازي‌ها ناشي مي‌شود، از بين برد. اصولاً اين آموزش‌ها از وظايف مؤسسه باستان شناسي خارج است و همكاري ساير سازمان‌ها بويژه ميراث فرهنگي را مي‌طلبد.
  بايد مردم را آگاه كرد كه اموال فرهنگي هويت فرهنگي ما است و به نقشه‌هاي گنج اعتماد نكنند. البته لازم است براي جلوگيري از غارت اموال فرهنگي قانوني بگذاريم تا براي جويندگان جايزه نفيسي را اهدا كنند.عده‌اي از افراد ناآگاه كه تنها دنبال طلا هستند ساير اشياي زيرخاكي و عتيقه را نابود مي‌كنند و اين خيانت به تاريخ كشورمان است. هيچ‌يك از نقشه‌هايي كه باترفند خاص از گنج نامه‌نويسان خريداري مي‌شوند مورد تاييد كارشناسان نيست و شايد وجود گنج افسانه نباشد اما گنج‌نامه‌ها افسانه‌اي بيش نيستند.

   

  فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه - باستان شناسی و ...

  www.moshkabadi.loxblog.com/tag/%20دفینه/%20دفینه.htm
  فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه - آموزش گنج یابی، باستان شناسی، دفینه ، زیرخاکی و تاریخ - گنج یابی، باستان شناسی و دفینه.

  فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه - باستان شناسی و ...

  moshkabadi.lxb.ir/posts/archive.php?pmonth=4&pyear=1395
  فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه - آموزش گنج یابی، باستان شناسی، دفینه ، زیرخاکی و تاریخ - گنج یابی، باستان شناسی و دفینه.

  فریب دادن کاوشگران و جویندگان گنج و دفینه با نقشه و نسخه ...

  antique-book-treasure.ir/tag/فریب-دادن-کاوشگران-و-جویندگان-گنج-و-دفی/
  در این پست از سایت antique-book-treasure.ir گنجنامه های دروغین و تقلبی و فریب جویندگان گنج و دفینه !! را برای شما عزیزان قرار دادیم . افراد طمعکار کلاهبردار با ...

  تاريخ گنج و دفینه و جويندگان گنج در ايران (گنج یابی با ...

  antique-book-treasure.ir/2016/11/04/تاريخ-گنج-و-دفینه-و-جويندگان-گنج-در-ايرا/
  ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در این مطلب قصد داریم شما را با تاریخ گنج و کاوشگران و جویندگان گنج ... پيدا مي‌شوند، و نقشه‌ هاي قلابي گنج را به فريب‌ خوردگان ثروت مي‌ فروشند.

  مطالب علمی،گنج یابی، دفینه و زیرخاکی - فریب گنج یابان و ...

  iranifilter.mihanblog.com/post/1049
  فریب گنج یابان و کاوشگران دفینه. جویندگان گنج چگونه با کاغذهای کاهی راهی سرزمین های قدیم می شوند افسانه نقشه گنج گروه شوك – فریبا خان احمدی: جویندگی گنج ...

  چگونه جویندگان گنج را فریب دهیم گنج یابی و دفینه یابی

  namayeshghah.m.ccfun.ir/چگونه-جویندگان-گنج-را-فریب-دهیم-گنج-یابی-و-دفینه-...
  گنج یابی، باستان شناسی و دفینه ... گنج یابی ، دعا و طلسم را ... فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه. جویندگان گنج چگونه .

  گنج و اشياي قبور قديمي

  gandomgoon.rozblog.com/post/1700/گنج-و-اشياي-قبور-قديمي.html
  ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ابزار و اشياي گنج يابي ... و نوع حفر قبور و نیز ... و ابزار موسيقي قديمي . 67 . گنج ... 5 . فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه فریب جویندگان ...

  فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه - Free Web Hosting

  pezeshki.entrance.ir/فریب-جویندگان-گنج-و-کاوشگران-دفینه.html
  علامت و نشانه شیر در گنج و دفینه یابی. نشانه شیر در گنج و دفینه ... فریب جویندگان گنج و ... از گنج یابان و کاوشگران ... بیشتر.

  ابزار و وسایل گنج یابی و حفاری - باستان شناسی و دفینه

  moshkabadi.loxblog.ir/post/541
  در شرایط امروز ما جویندگان گنج باید از این وسایل و تجهیزات استفاده کنند. ۱- دستگاه ردیاب .... فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه · نشانه دست در گنج و حفاری ...

  علامت مار در حفاری دفینه و گنج

  fungood.in/post/8963197_37/علامت-مار-در-حفاری-دفینه-و-گنج.html
  نويسندگان گنج بزرگ امکانات جانبی آخرین مطالب معرفی گوهرها، جواهرات و سنگهای قیمتی فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه نشانه دست در گنج و حفاری دفینه ...

  بایگانی‌ها در جستجوی گنج و دفینه - گنج یابی و دفینه یابی, ...

  treasure-book.ir/category/در-جستجوی-گنج-و-دفینه/page/2/
  شتر در یافتن گنج چه نقشی دارد شتر کمک بسیاری به کاوشگران برای یافتن گنج می ... چگونه جویندگان گنج را فریب دهیم کسانی که به دنبال گنج هستند به وسیله ...

  علامت مار در حفاری دفینه و گنج

  funsgood.in/post/8963197_37/علامت-مار-در-حفاری-دفینه-و-گنج.html
  ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نويسندگان گنج بزرگ امکانات جانبی آخرین مطالب معرفی گوهرها، جواهرات و سنگهای قیمتی فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه نشانه دست در گنج ...

  دانلود کتاب چشم طلایی ، بزرگترین مرجع گنج یابی و دفینه ها

  moshkabadi.loxtarin.com/.../دانلود%20کتاب%20چشم%20طلایی%20،%20بزرگتری...
  دانلود کتاب چشم طلایی ، بزرگترین مرجع گنج یابی و دفینه ها - آموزش گنج یابی، باستان شناسی، دفینه ، زیرخاکی و تاریخ ... فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه.

  سرزمین پارس و گنج پارسی

  dafinehyaban.vcp.ir/
  22 مرداد 1394; دلیل علاقمندی جویندگان به قبور گبری چیست ؟ ... رمزگشایی و تفسیر تندیس یا نشان عقاب در گنج یابی و دفینه .... عموم مردم ایران ، برای حفظ فرهنگ و تمدن و آثار کهن خود ، به صورت خود جوش ، در مناطق مختلف کشور ، به فریب اعراب و مهاجمان عرب پرداختند . ...... بنا بر این بهتر است که این مقیاسها را کاوشگران بدانند .

  یوز - آخرین مطالب بررسی تاثیر فرهنگ سازمانی

  yooz.ir/blogs/?t=1&i=0&s=0&l=15&tid=5798646049859440152&tnm...
  میراث فرهنگی و گنج یابی و کاوش دفینه موادی از قانون مجازات اسلامی ( تعزیرات) ماده .... فریب گنج یابان و کاوشگران دفینه جویندگان گنج چگونه با کاغذهای کاهی راهی ...

  کتاب های گنج یابی و دفینه - صفحه اول

  www.farsiworld.ir/id/IzBtb3Noa2FiYWRpLmxveGJsb2cqMHBvc3QvMjA1
  کتاب های گنج یابی و دفینه - آموزش گنج یابی، باستان شناسی، دفینه ، زیرخاکی و تاریخ - گنج یابی، باستان شناسی و ... فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه.

  شیوه دفینه و گنج یابی در پلها

  www.farsiworld.ir/.../IzBtb3Noa2FiYWRpLmxveGJsb2deMHBvc3QvNjk4LyVEOCV...
  شیوه دفینه و گنج یابی در پلها - آموزش گنج یابی، باستان شناسی، دفینه ، زیرخاکی و تاریخ - گنج یابی، باستان شناسی و ... فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه.

  اسفند ۱۳۹۴ - سایت مرجع گنج یابی

  ganjereza.blogfa.com/1394/12
  تندیس شتر و یا شتر حفر شده هر دو به معنی وجود گنج و دفینه است . .... آن تا شعاع یک متری ادامه دارد فقط باید چشمی کاوشگر داشت تا به نتیجه رسید . ... در باستان ، رسمی وجود داشته که بسیار قوی جریان داشته و اجرا میشده که برای جویندگان راه گشاست . ...... اما بي‌شك اينان نيز چيزي واقعي در بساط ندارند و دام فريب را براي ساده‌لوحان پهن ...

  استفاده فریب بتن

  duracom.in/Jan-16/استفاده_فریب_بتن/
  ساروج ، بتن گنج یابی - گنج یابی، باستان شناسی و دفینه. 30 ژوئن 2016 ... ساروج ، بتن گنج ... کارایی ملات بوده است. ... فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه.

  جویندگان خوشبختی(گنج) - حوض آب ساروجی

  goldfinder.blogfa.com/tag/حوض-آب-ساروجی
  جویندگان خوشبختی(گنج) - حوض آب ساروجی - ... پس متوجه شدید که هر جا ساروج دیدید دلیل به بودن صد در صد دفینه نمیشه . ما ۹۹ نوع ساروج ... فریب نخورید . در اقدامی ...

  نشانه گنج » ایران سرزمین گنجهای گمشده

  1.irantreasure.us/?tag=نشانه-گنج
  ۳ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - معمولاً علامت گنج راهزنان است ولی برای دفینه حاکمان و سرداران نیز از آن ... حیوانی مکار و پر فریب با چشمانی نیمه درشت که پوزه(دهان) آن جلب توجه ...

  باستان شناسی، گنج یابی و دفینه - زیرخاکی - blogfa.com

  www.ghalibafjan.blogfa.com/tag/زیرخاکی?p=11
  برچسب‌ها: گنج یابی, دفینه, زیرخاکی, گنجینه, لوازم حفاری ... این امور را دارد، نباید به راحتی پذیرفت؛ چون بسیاری از سودجویان از این راه برای خود منبع درآمد درست کرده و مردم را فریب می دهند. ..... جویندگان گنج چگونه با کاغذهای کاهی راهی سرزمین های قدیم می شوند ..... کاوشگران و قاچاقچیان ،فلزیاب را ابزار تخریب میراث فرهنگی کرده اند.

  علائم - وبلاگ ایرانیکان - رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس ...

  iranikan.rzb.ir/tag/علائم
  آموزش,گنج,گنجینه,دفینه یاب,زیرخاکی,آثار,علائم,دفینه,علامت عقاب,,علائم,جذاب ترین ... گنج یابی اشاره دارند و دسته سوم نشانه های گمراه کننده و فریب دهنده کاوشگران بار ... کمکی باشد هم برای جویندگان گنج و هم جلوگیری شود از تخریب آثار باستانی .

  افسانه نقشه های گنج و دفینه بر روی کاغذهای کاهی - انجمن ...

  www.felezyabforum.com/.../7-افسانه-نقشه-های-گنج-و-دفینه-بر-روی-کاغذهای-کاهی.h...
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - افسانه نقشه های گنج و دفینه , جویندگان گنج چگونه با کاغذهای کاهی .... خاك مي*پوشانند در واقع نوعي صحنه*سازي باستاني تا طعمه*هايشان را فريب دهند.

  يادداشت هاي يك باستان شناس - دشنه ای مرگبار بر پیکر ...

  www.arjenan.blogfa.com/post/62
  ... آمریکا باشد که بعدها بستر ساز ماجراجویی هایی از قبیل جویندگان طلا شدند که فیلم ها و ... دفینه جویی و گنج یابی در ایران نیز از سابقه ای نسبتا طولانی برخوردار است. ... با آغاز انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران و قطع دست حفاران و کاوشگران اروپایی از .... فراهنگی نمی تواند با فریب افکار عمومی برای خود باند ودارودسته ای ترتیب دهد و ...

  ایران سرزمین گنجهای گمشده | آثار، علائم و نشانه های دفینه ، ...

  irantreasure.blog.com/?paged=10
  ۷ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - 5 – در دوره روم توسط راهزنان بعنوان نشانه دفینه ایی استفاده شده که در انبار و یا ... کمکی باشد هم برای جویندگان گنج و هم جلوگیری شود از تخریب آثار باستانی . .... حیوانی مکار و پر فریب با چشمانی نیمه درشت که پوزه(دهان) آن جلب توجه میکند. .... نکاتی مهم برای کاوشگران گنج · نگاهی دیگر به تدفین های جنینی · گنج ...

  گنج یاب تصویری 09382507555 - گنج یاب اورجینال

  dafinehjoo.blogfa.com/category/3
  برچسب‌ها: گنج یاب حذف کننده ذرات, فلزیاب اورجینال و حذف کننده ذرات, دفینه یاب با ..... با خود دستگاه میتوان تا عمق ۱۰ متری را کاوش کرد در حالیکه با دو لوپ کاوشگر مختلف .... دریافت میکند به راحتی فریب فروشنده ها را میخورد و متاسفانه سرش کلاه می رود. ... دوستان عده ای از فروشنده های امروز فلزیاب همان جویندگان قدیمی فلزات قدیمی ...

  تبادل نظر درباره عتیقه،باستان شناسی،گنج یابی و دفینه ...

  parsianforum.com/archive/index.php/t-383208-p-3.html
  ۶ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - تبادل نظر درباره عتیقه،باستان شناسی،گنج یابی و دفینه .... داراي لوپهاي کاوشگر تلسکوپي50,28سانتي,1*1 ...... البته آنها بسختي به رهگذران و جويندگان نقشه‌ هاي گنج اعتماد مي‌ كنند، چرا كه خوب مي ‌دانند افتادن در اين معركه چه خطراتي دارد. ... پيدا مي‌شوند، و نقشه‌ هاي قلابي گنج را به فريب‌ خوردگان ثروت مي‌ فروشند.

  نماد روباه - ایران سرزمین گنجهای گمشده

  irantreasure2.netsit.ir/tag/نماد-روباه/
  آثار، علائم و نشانه های دفینه تله ها، طلسمات، رمزگشایی، دفینه گنج طلسم. خانه · پکیج ... حیوانی مکار و پر فریب با چشمانی نیمه درشت که پوزه(دهان) آن جلب توجه میکند.

  اسرار کاوش - گنج یابی

  havadaraan.blogfa.com/tag/گنج-یابی?p=3
  برچسب‌ها: علامت کبوتر, گنج یابی, آثارشناسی دفینه ها, دفینه یابی, سنگ کبوتر ... حیوانی مکار و پر فریب با چشمانی نیمه درشت که پوزه(دهان) آن جلب توجه میکند. ...... در شرایط امروز ما جویندگان گنج باید از این وسایل و تجهیزات استفاده کنند ..... از این لوازم لباس مخصوص حفاری برای جلوگیری از ورود گاز و تماس با شخص کاوشگر.

  دفينه گنج طلسم - طلسم گنج ، ابطال طلسم دفینهگنج یابی، ...

  www.bluesearch.ir/qycjmjafcnrnfdycsnvdndnsdcacyrctcqsf.html
  طلسم گنج ، ابطال طلسم دفینه - گنج یابی، باستان شناسی و دفینهطلسم گنج ، ابطال طلسم دفینه. دوستان طلسم ..... فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه · نشانه دست ...

  Archive همه چیز درباره آثار، علائم، گنج، فلزیاب و … » ایران ...

  irantreasure.biz/?cat=13&paged=5
  یافتن دفینه، آن هم بدون اخذ مجوز قانونی از سازمان میراث فرهنگی ، ننماییم ، هیچگونه جرمی مرتکب نشده ایم. ... در شرایط امروز ما جویندگان گنج باید از این وسایل و تجهیزات استفاده کنند ..... دیدگاه‌ها برای نکاتی مهم برای کاوشگران گنج بسته هستند .... آن نمي تواند بگويد فلز زير خاك طلا يا نقره است پس فريب تبليغات را نخوريد. عمق كاوش:

  قانون فروشندگان عتيقه تقلبي و گنج يابي تقلبي

  turkumusic.ir/post/408
  دفینه و گنج یابی کتاب اسرار نشانه ها کاملترین مرجع رمز گشایی ... 2 . مجازات فروش اشیای عتیقه ... وبلاگ تاریخی و جغرافیایی "ارگ ایران" - تاريخ گنج و جويندگان گنج . .... با دو تن از فریب خوردگان گنج یابی و همچنین مصطفی شوشتری، فرمانده یگان ... تا آنجا که .... گنج یابی وکشف عتیقه ها مطالب خیلی مهم برای کاوشگران گنج. 46 .

  09122483691 ,فلزیاب,طلایاب تصویری پالسی - شناخت ...

  gabrjoo.blogfa.com/cat-5.aspx
  09122483691 ,فلزیاب,طلایاب تصویری پالسی - شناخت علایم در گنج یابی - فروش ... بهتری دریافت میکند به راحتی فریب فروشنده ها را میخورد و متاسفانه سرش کلاه می رود. ... دوستان عده ای از فروشنده های امروز فلزیاب همان جویندگان قدیمی فلزات قدیمی .... فلزياب با تفکيک - فلزياب قوي - قوي ترين فلزياب جهان - فلزياب کاوشگران ...

  20 - خرید و فروش فلزیاب طلایاب گنج یاب پالسی ...

  gold-hunter.ir/page/20/
  خرید و فروش فلزیاب تصویری طلایاب سه بعدی گنج یاب پالسی 09191753001 ... و دیگر قابلیت ها میتواند برای یافتن دفینه ها , سکه ها , جواهرات , تونل ها و حفرات و… ... فلز، باستان شناسان، آینده نگر، جویندگان طلا و نقشه برداران زمین تشخیص است. ... در شناسایی علایم عزیزان یکی از مسائلی که دوستان و عزیزان کاوشگر به آن بر می ...

  خط نسخه هاي گنج و زيرخاکي - CofeBlog :: کافه بلاگ

  vienna.cofeblog.ir/post/1604/خط+نسخه+هاي+گنج+و+زيرخاکي
  ۹ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - خط میخی ، خط گنج نامه و نسخه های دفینه - آموزش گنج یابی، باستان شناسی، دفینه ، زیرخاکی و تاریخ .... وبلاگ تاریخی و جغرافیایی "ارگ ایران" - تاريخ گنج و جويندگان گنج . ... توصیه به کاوشگران گنج و زیرخاکی,جذاب ترین ها،وبلاگ ایرانیکان. .... کوزه ها و کاسه های خالی از سکه مردم فریب گنج ها و دفین ها و نقشه .

  آموزش مجاز برای «غارت گنجینه‌های تاریخی» کشور! - صفحه ...

  khordadnews.ir/news/119950
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مغزتان شما را فریب می‌دهد تا پرخوری کنید! ... از انبوه تبلیغات فروش دستگاه‌های فلزیاب می‌توان به سادگی دریافت که سالانه چه حجمی از خاک در کشورمان برای یافتن دفینه و ... برای ترغیب جویندگان گنج برای مراجعه به این شرکت‌ها به حساب آید. ... کاوشگران غیرقانونی مطرح می‌شود که به غارت میراث گرانبهای کشورمان، ...

  گنجور » حافظ » غزلیات » غزل شمارهٔ ۴۷۰

  ganjoor.net › حافظ › غزلیات
  ... علمی میرسیم که کاوشگران حقایق در آنجا سرگرم مطالعه ی آفرینش طبیعت و جهان هستی و پرتلاش مترصد .... (عاقبت جوینده،یابنده بود). ..... از مرگ ناگهانی صاحب پول، بعنوان دفینه یا گنج بی صاحب، کشف میشدند وهنوز هم گهگاه کشف میشوند ... مائیم که نادانسته، با فریب رسانه های نیرومند جهان، برای خرید طلاهای کم مصرف و غیر لازم، هجوم ...

  انواع برندها بایگانی - خرید فروش فلزیاب هوکر اف 5| hoker f5 ...

  hokerf5.ir/category/انواع-برندهای-فلزیاب/
  فلزیاب و دفینه یاب مدل USA Runabout Plus آمریکایی ... فریب افراد متقلب را نخورید ! ..... لازم به ذکر است که این دستگاه دارای سه پیم‌پیچ کاوش‌گری متفاوت است. .... این گونه می‌توانید مناطقی را که سایر جویندگان گنج با دستگاه‌های خود از آن دل بریده ...

  فروش فلزیاب سنجش از را دور - ماهواره ای - فروش فلزیاب به ...

  felezyab-araz.blogfa.com/post/1
  فلزیاب-گنج یاب-طلا یاب-طلایاب تصویری-فلزیاب تصویری-ردیاب-شعاع زن-خلا زن-دفینه- شرکت کاوشگران باستان چند سالی است که در زمینه دستگاه های فلزیاب و ... رسیده ایم که بسیاری از جویندگان طلا یا از فلزیاب خود ناراضی هستند و یا راضی ... شما و جلوگیری از فریب شما توسط کسانی که همگی استاد و کارشناس فلزیاب هستند و ...

  مهر ۱۳۹۲ - آثار كهن ايران

  khanpoya.blogfa.com/1392/07
  ۳۰ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - برچسب‌ها: گنج ودفینه ایران زمین و آثار باستانی ایران .... و 1921 توسط " اوزندو وسکس " که یک کاوشگر روسی بود کشف شدند, خود وی عقیده داشت .... دفینهگنج و یا بررسی های باستانشناسی سطح بر اساس منابع آب ساخته شده باشد . .... ۷- فريب ظاهر يا كاتالوگ يا مدل- خارجي يا ايراني بودن فلزياب را نخوريد و قبل از هر ...

  باستان شناسی، گنج یابی و دفینه

  ghalibafjan-bfa.freeblogs.ir/
  در بهار سال 1391 ، یکی از جویندگان و کاربران این وبلاگ، در منطقه ای جنگلی و بسیار ... اما وجود ذغال چوب یا سنگ هم از دلایل وجود صددرصد گنج و دفینه نیست، چرا که در ...... آن نمی تواند بگوید فلز زیر خاک طلا یا نقره است پس فریب تبلیغات را نخورید. ...... یکی دیگر از نشانه و علائم که کاوشگران دفینه و گنج با آن در حین کار مواجه می ...

  طلسم مار و مبارزه با مار در گنج یابی » ایران سرزمین گنجهای ...

  www.irantreasure.sertdisk.net/?p=964
  پس همیشه در هنگام کاویدن محل دفینه مواظب باشید که با مار برخورد نکنید. ... سه شنبه, شهریور ۱۴م, ۱۳۹۱ همه چیز درباره آثار، علائم، گنج، فلزیاب و . ... ما یه تابوت پیداکردیم ازکجابایدمعلوم بشه که تابوت فریب نیست وما جنس اصلی روجاگذاشتیم؟ .... نماد های مهم (خطر) در گنج یابی · تجهیزات و ابزار مورد نیاز برای جویندگان گنج · پاسخ به ...

  Archive مفهوم آثار و علائم باستانی » ایران سرزمین گنجهای ...

  www.irantreasure.sertdisk.net/?cat=9&paged=7
  برچسب ها: آثار, ایران سرزمین گنج, جای پا, دفاین, دفینه, دفینه های ایران, دفینه گنج, ... حیوانی مکار و پر فریب با چشمانی نیمه درشت که پوزه(دهان) آن جلب توجه میکند.

  مشخصات گنج یاب Bionic X4 NEW - فلزیاب شرکت وایتس ...

  www.pmr3.blogfa.com/1395/01?p=2
  بالاترین گنج یاب تصویری-بالاترین فلزیاب-بالاترین دفینه یاب ... با خود دستگاه میتوان تا عمق ۱۰ متری را کاوش کرد در حالیکه با دو لوپ کاوشگر مختلف .... و دیگر فلزات است که با تفکیک صد درصد خود کار جوینده را بسیار ساده و راحت می‌کند. ...... دریافت میکند به راحتی فریب فروشنده ها را میخورد و متاسفانه سرش کلاه می رود.

  اخبار | فلزیاب * طلایاب * گنج‌یاب

  https://tiva-felezyab.com/sitenews/
  یافتن گنج و دفینه های گذشتگان – یافتن مین های بجا مانده از جنگ ها – یافتن لوله های آب در یک تعریف کلی ؛ فلزیاب دستگاهی است که وجود فلز را تشخیص می دهند.

  فلزیاب تک | صفحه 3 از 4 | گنج یاب ایران | طلایاب | فلزیاب | ...

  ganjyabiran.com/tag/فلزیاب-تک/page/3/
  ردیاب گنج و فلزیاب THE RAVEN ... اما نگذارید سادگی آن شما را فریب دهد. ..... دارای حالت کاربری Pin pointer جهت تعیین موقعیت مکانی دقیق دفینه های کشف شده ..... مدفون شده را مشخص نمايد، بنابراين اين دستگاه براي جويندگان گنج و کاوشگران طلا که ...

  گنج و دفینه - Arab Top Videos

  arab-top-videos.com/27449-گنج_و_دفینه.html
  فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه جویندگان گنج چگونه با کاغذهای کاهی راهی سرزمین های قدیم می شوند افسانه نقشه گنج گروه شوك ...

  منبع - خانه

  khazesh.ir/post/bW9zaGthYmFkaS5sb3hibG9nLmNvbS9wYWdlcy8xMg==
  برای آشنایی با اسرار گنج یابی و آموزش دفینه یابی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج یابی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش .... فریب جویندگان گنج و کاوشگران دفینه.

  ناگفته های عالم فلزیابی 09014271987

  1.felezyad.biz/
  و سوالات فراوان اینچنینی که ذهن خریداران و کاوشگران را به خود مشغول کرده است در کانال تلگرام ...... ما که نشانه خوبی از دفینه داریم در این موقع هم باید فلزیاب همراه ما باشد؟ ..... ویژگیهای پیشرفته براحتی با لمس کردن یک دکمه برای جویندگان گنج ..... در فریب شما دارد البته در فلزیاب GPX 5000 وجود خود آهن مشخص میشود که اونم با دیسک ...

  انواع تله ها در دفینه یابی - تبلیغات متنی

  1irandafineh.delpix.ir/
  برای جوینده گنج در علم علائم شناسی دور از انتظار خواهد بود که ماهی را در منطقه خشک .... بنده با بررسی ادله های علمی به این مساله پی برده ایم که ان کاوشگران به تله های ...... نیست طرف به طمع اینکه توی کف چاه بپره و با فریب خوردن اینکه دومتر هم چیزی به ...

  مطالب درباره خاک سفید, استفاده از ان برای ساخت سفیدخانه ...

  rzb.irbloger.xyz/view503824.html
  ... استفاده از ان برای ساخت سفیدخانه علامت گذاری و تله گذاری گنج و دفینه قبرهای مهم؟ ... نیست طرف به طمع اینکه توی کف چاه بپره و با فریب خوردن اینکه دومتر هم چیزی به ... حق-جویندگان-گنج‌-را-بدهیم-و-تاریخمان-را-حفظ-کنیم · دعا و دستورالعمل برای ... با کیسه بوکس , tagstagstagsویروس , لانتوری , کاوشگر , tagstagstagstagsقسمت.

  فروش فلزیاب بایگانی - صفحه 5 از 10 - خرید و فروش ...

  lorenzmetal.ir/?tag=فروش-فلزیاب&paged=5
  فریب افراد متقلب را نخورید ! ... دستگاه گنج یاب فلزیاب کبری Cobra Wader Series Metal Detector .... طلایاب باید و باید موارد بالا موبمو رعایت گردد درغیراین صورت باز موجب شکست شما جویندگان دفینه خواهد بود. .... همه ی دستگاه ها دارای حذف ذرات بوده که میتوان گفت ۹۰% کاوشگران با ذرات و مواد معدنی داخل لایه های خاک مشکل دارند.

  فلزیاب تصویری دوربینی-09120937685

  pmr3.liones-file.ir/
  کاوشگران مجرب بخوبی می دانند که شیوه های مختلف کاوش همچون کاوش قطعه ای یا ..... بهتری دریافت میکند به راحتی فریب فروشنده ها را میخورد و متاسفانه سرش کلاه می رود. ... دارای قدرت نفوذ بالا در زمین که تا ۲۵ متر در زمین نفوذ میکند و هر گونه دفینه ،تونل خاک به .... طلایاب بیونیک X4 بطورخاص برای جستجوگران طلا، جویندگان گنج که ...

  بلاگریدر

  gabrjoo.1pt.ir/
  دوستان عده ای از فروشنده های امروز فلزیاب همان جویندگان قدیمی فلزات قدیمی هستند ... طلایاب ها و گنج یاب های پالسی فرکانس بالا فقط در هوا عملکرد خوبی دارند و در زمین .... فلزیاب اورجینال تصویریDISCOVERY-بالاترین دفینه یاب تصویری-قوی ترین ..... این محصول امکاناتی همراه خود دارد که کار و عمل ردیابی را برای هر کاوشگری آسان ...

  اطلاعات درباره فلزیابها - همه چیز درباره فلزیاب » ایران ...

  www.searchmanager.ir/qfcfuqxnrvndnsdcacydtnsdqnsnjnvcrctdnqn.html
  درباره ما - | فلزیاب | گنج یاب | طلایاب | لورنز | lorenz |با توجه به اینکه درباره دستگاه فلزياب .... آثار، علائم و نشانه های دفینه تله ها، طلسمات، رمزگشایی، دفینه گنج طلسم .... آن نمي تواند بگويد فلز زير خاك طلا يا نقره است پس فريب تبليغات را نخوريد. ..... نماد های مهم (خطر) در گنج یابی · تجهیزات و ابزار مورد نیاز برای جویندگان گنج ...

  ایران سرزمین گنج های گمشده | آثار، علائم و نشانه های دفینه ، ...

  irantreasure.freeblog.biz/page/12/
  ۱۸ آبان ۱۳۹۱ ه‍.ش. - ۷- فريب ظاهر يا كاتالوگ يا مدل- خارجي يا ايراني بودن فلزياب را نخوريد و قبل از هر ... مي كند فلزياب هاي مخصوص گنج يابي يا عتيقه وآثارباستاني با فلزياب هاي مخصوص ... نماد های مهم (خطر) در گنج یابی · تجهیزات و ابزار مورد نیاز برای جویندگان گنج ... نکاتی مهم برای کاوشگران گنج · نگاهی دیگر به تدفین های جنینی ...

  حق جویندگان گنج‌ را بدهیم و تاریخمان را حفظ کنیم - سایت ...

  www.tabnak.ir › صفحه نخست › فرهنگي
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - حق جویندگان گنج‌ را بدهیم و تاریخمان را حفظ کنیم ..... حفاری خارج از قانون میراث فرهنگی جرم است چرا که کاوشگران به قصد یافتن آثار ارزشمند مثلاً ...

  27 - فروش فلزیاب پالسی و فلزیاب های تصویری و گنج یاب و ...

  felezyabfgm.com/category/انواع-برندهای-فلزیاب/page/27/
  در حالیکه به تنظیمات پیچیده نیاز ندارد تنظیماتی که کاوشگران Loss Seasoned را ... ضمنا نکته مهمی که اکثر جویندگان در ایران از آن غافل مانده‌اند وجود شهاب سنگهای آسمانی ... فریب افراد متقلب را نخورید ! ... طلایاب TreasureMaster دفینه یاب وایتس.

  جویندگان و کاوشگران گنج و دفینه و آثار باستانی چه ویژگی ...

  ganj.filekar.ir/.../جویندگان-و-کاوشگران-گنج-و-دفینه-و-آثار-باستانی-چه-ویژگی-های...
  در این پست معرفی و آشنایی با ویژگی های کاوشگران جویندگان و یک حفار خوب و زیرک رو از قبیل ابزار و وسایل دستی لازم برای گنج یابی و دفینه یابی و کندن و ...

  نشانه های دفینه در غار - وبلاگ دهی

  daftaresefide91.factoryinformation.ir/list/نشانه+های+دفینه+در+غار.html
  دانلود کتاب رمزیاب رمزگشایی کلیه آثار علائم نشانه هاي گنج دفينه زیرخاکی,دانلود کتاب ... کاوشگران عزیز توجه داشته باشید که Ù ... هر کس که جوینده گنج و حتی مبتدی در کار کاوش دفينه و زیرخاکی باشد به خوبی می داند که کتاب ..... ندیدم که بهم بگه عزیزم ولی ته قصه بره بده فریب تو‌چشام بازم اشک بشه جمع واسه دیدن چشاش پره درده ...

  دستگاه فلزیاب شاقولی

  kd1.oldblog.ir/post/دستگاه+فلزیاب+شاقولی
  فروش انواع دستگاه های فلزياب ، طلایاب و گنج یاب با ضمانتنامه معتبر و خدمات پس از فروش .... روش یافتن دفینه ها در گذشته ... در خاک و سهولت استفاده از آن و طراحی جدید کویل سیستمی مناسب برای جویندگان و کاوشگران گنج است. .... پیروزی را به باخت تبدیل کردن،فریب قرآنهای روی نیزه را خوردن،ورق را به نفع معاویه برگرداندن و امام را ...

  انواع برندها بایگانی - صفحه 21 از 22 - خرید و فروش فلزیاب ...

  okm-detector.ir/category/انواع-برندهای-فلزیاب/page/21/
  ضد آب برای تمام زمینها CTX 3030 نهایی با کارایی بالا و آشکارساز گنج است .... در حالیکه به تنظیمات پیچیده نیاز ندارد تنظیماتی که کاوشگران Loss Seasoned ... ضمنا نکته مهمی که اکثر جویندگان در ایران از آن غافل مانده‌اند وجود شهاب سنگهای آسمانی .... چون دمای حفره و دفینه بزرگ با دمای اطراف آن تفاوت دارد و چون این دستگاه حساسیت ...

  ردیاب دی اس اچ 85 ام | سه قرون - صفحه اصلی

  azegar.3gheroon.ir/list/ردیاب%20دی%20اس%20اچ%2085%20ام-0.html
  بهترین طلایاب و یون یاب Bionic X4-گنج یاب پیشرفته بدون جی پی اس GPS-گنج یاب ... تصویری جهان وفلزیاب تصویری کاوشگران-فلزیاب تصویری تیواوفلزیاب .... بدون هیچ گونه تحقیق نسبت به دستگاه و کارایی ان فریب تبلیغات گذب را میخورند. .... یافتن فلزات و دفینه ها میتواند پاسخگوی خوبی برای نیازهای اپراتور باشد .

  چنین گفت کوروش کبیر

  www.sinohe.ir/
  ۴ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اینها همه نوکران روسیه هستند و مردم ما نباید فریب انها را بخورند. کتاب قلعه ...... 19-گنجی که از بذل و بخشش پایان نپذیرد گنج دانش است. بیفشان ...... کاوشگران حدس می زنند وسعت این شهر 70 هکتار بوده و در غرب آن مردگان به خاک سپرده شده اند. با کاوش ...... اگر جوينده حقيقت و راستي بوديد ،كسي شما را گرامي نمي داشت .

  آیا میدانید، آنچه را که باید تخصصی دانست - وبلاگ تاریخی و ...

  arq.blogsky.com/1391/09/page/1
  همی راند تا در میان سه شهر زگیتی برین گونه جوینده بهر ...... چندی پیش ضارب این نقوش دستگیر شد، و هدف اصلی خود را از این تخریب ها، کشف گنج اعلام کرد. ...... ایشان دارند عوام را فریب می دهند. ...... بسیار سهل انگاری شده و اطلاعات بسیار محدود است، شاید یکی ار علل آن از میان رفتن بازمانده ها توسط گروه کاوشگر اول فرانسوی باشد.

  به علامت حلول روز انتقام مظلوم - بزرگترین آرشیو وبلاگ های ...

  fzry-ba.crawlblog.ir/ogle/به+علامت+حلول+روز+انتقام+مظلوم/0
  ۲۳ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نماد گاو در صورتی که بر بالای قله کوه باشد به گنج و دفینه اشاره دارد به این صورت که مردم باستان به بالای کوه میرفتند و در آنجا برای .... شتر کمک بسیاری به کاوشگران برای یافتن گنج می کند حتی در بسیاری از مکان ها نشان دقیق گنج را به جوینده نشان می دهد. ..... فریب دختران جوان توسط مدیر قلابی شرکت دولتی

  وبسایت گروه سوناسازان Art Persian building sauna فن و هنر ...

  www.healthsauna.ir/tag/44354.htm
  شاید شبی درخشش گرانبهاترین الماس این جهان تو را فریب دهد. .... جویندگان طلا (۱۹۲۵) .... داد بلکه کوشش می کرد که در دانشجویان عشق و علاقه به علم آموزی و کاوشگری به وجود آید و ...... قدیمی ترین سفال یافت شده در ایران از "گنج دره" در جنوب هرسین و"تپه ...

  مستی شهره در هتل - وب سایت - صفحه اصلی

  gole-davazdahom313.dl-irani.ir/list/مستی+شهره+در+هتل.html
  هیچ دانایی فریب چشمهایت را نخورد ... تو تمام هستی‌ام كاوشگری من تو را غرق نگاه آرامشم ... گر سر مقصود داری مو به مو جوینده شو ور وصال گنج خواهی سر به سر ویرانه باش

  جویندگان طلا در ایران ع - وتار | آرشیو نایاب ترین مطالب | wtaar

  wtaar.com/search/جویندگان+طلا+در+ایران+ع
  دانلود فیلم جویندگان طلا با دوبله فارسی The Gold Rush 1925 ... و دو کیفیت عالی 1080p + 720p نام فیلم: جویندگان طلا – The Gold Rush | سال تولید: 1925 | ژانر: . ..... دانلود مصاحبه با داعش در کاوشگر رادیو جوان · آدرس کانالهای عکس درتلگرام ...... چه جنس پارچه ای برای مانتو خوب است · دانلود مفهوم تصاویر انواع جوغن گرد در گنج دفینه ...

  فلزیاب : فلزیاب نقطه زن فلزیاب تصویری 3 بعدی خرید ...

  metaldetector24.rzb.fablog.in/
  در دفینه یابی مدرن در کنار علائم شناسی باید از تجهیزات پیشرفته گنج یابی نیز کمک ...... این وسیله باعث سهولت کار خواهد شد و وسیله‌ای است علمی برای جویندگان، خبر خوب آن ..... ولی در حقیقت باید بدانید که فلزیاب های ترکیه چیزی جز یک فریب اسمی .... این دستگاه یکی از بهترین دستگاه های مورد علاقه کاوشگران به دلیل امکانات و ...

  راز سرهای بی تن کشف شد!!!

  denar.ir/cat/1/61
  گردشگران این جزیره هرگز فکر نمی‌کردند که زیر پایشان، گنج پنهان وجود دارد. ...... البته از دید گنج و دفینه هم برای جویندگان ، خالی از فایده نیست همه سازه های این دوره زمخت و بد تراش ... کهن خود ، به صورت خود جوش ، در مناطق مختلف کشور ، به فریب اعراب و مهاجمان عرب پرداختند . ..... بنا بر این بهتر است که این مقیاسها را کاوشگران بدانند .

  تاریخ جهان - Timeline | Facebook

  https://www.facebook.com/TarikhEjahan/photos/a...66982.../1208037539289651/?...
  This page is an impartial historical,anti -violence, and anti-racism page بررسی تاریخ جهان و ... هاوارد کارتر" کاشف مقبره "توت عنخ آمون" با کارگرانش در حال خارج کردن گنج های درون هرم ... بیرون آوردن اطلاعات بنظر من غارت نیست بلکه خدمته اگه توی یو تیوب سرچ کنید درباره غارت دفینه های ایران متوجه فرق غارت و خدمت میشوید.

  امام سجاد (ع) درباره سوره توحید و آخرالزمانی ها چه گفت؟ - سخن آشنا

  sokhane-ashena.com/index.php/archive?id=1796
  خدای عزّوجلّ می دانست که در آخرالزّمان، مردمی کاوشگر و ژرف نگر می آیند، از این رو "قل هو الله احد" را نازل کرد و آیاتی از سوره حدید تا آنجا که می فرماید "و هو علیم بذات ...

  ساسانیان - مهرمیهن

  www.mehremihan.ir/component/tag/ساسانیان.html
  چه با گنج و تختی چه با رنج سخت ببندیم هر دو بناکام رخت ...... مايه ي اشتباه و فريب و دروغ و عامل جنگ و خونريزي و حاكميت عدم مساوات و نافي حقوقي برابر انسان ...... آفتاب دولتی که برابر نظر کاوشگران و پژوهندگان نامدار تاریخ چون پرفسور آرتور ... و دیگری در شهر «نصیبین» بود که هریک حدود هشتصد جوینده دانش در خود جای داده بودند.

  گنجه و گنجینه | وبلاگ 24 - مرجع وبلاگ فارسی

  weblog24.site/weblog/wishna
  ۱۱ مرداد ۱۳۷۶ ه‍.ش. - تا حالا 20 نفر که می خواستند این تپه را بکنند و گنج هایش را ببرند مرده اند. ...... قلم نستوه و فرسود نشدنی گریزان از رنگ بی آزرمی جوینده سود و سودا نبود از ...... ارزش تاریخی بسیار این گنجینه ها و دفینه ها نمی توان سکوت اختیارکرد. ...... دهد که برای فریب دیگران کارساز شود تا قلب آثارتاریخی اصیل برای فریب ...

   

  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی