Code Center
برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ارگان می توان مراجعه کرد؟؟
جمعه 29 دی 1396
تبلیغات
پنل کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
عقیدتی و مذهبی
اخبار روز
عضویت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
خبرنامه
خبرنامه
با عضویت در خبرنـــــــــامه می توانید آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید .

هایپرتمپ دات آی آر
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
نمونه سوالات ایین نامه رانندگی

معرفی محصولات

برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ارگان می توان مراجعه کرد؟؟
 • تعداد بازدید : 214
 • برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ارگان می توان مراجعه کرد

   

  حالا تصور کنید متهم یک اداره دولتی باشد و فرد بخواهد حقی را مطالبه کند که آن اداره از وی ضایع کرده است. خیلی جای نگرانی نیست و این مورد در قوانین متعدد پیش‌بینی شده است. دیوان عدالت اداری و سازمان بازرسی کل کشور نیز ارگان‌هایی هستند که در این زمینه فعالیت می‌کنند.  در ادامه، با این قوانین بیشتر آشنا می‌شویم.
  تظلم‌خواهی برای قانون اساسی
  قانون اساسی برای حقوق مردم اهمیت ویژه‌ای قائل است. همچنین، برای جلوگیری از نقض حقوق مردم، در رسیدگی به شکایت‌های آنان از دستگاه‌های دولتی، تدابیر ویژه‌ای در این قانون پیش‌بینی شده است. 1- مرجعیت مجلس شورای اسلامی در رسیدگی به شکایات مردم (اصل 90) 2- تکالیف سازمان بازرسی کل کشور برای نظارت بر اجرای قوانین (اصل 174)  3- وظایف دیوان عدالت اداری (اصل 173)

  پیش‌بینی دیوان عدالت در قانون اساسی
   در اصل ۱۷۳ قانون اساسی آمده است: «به منظور رسیدگی به شكایات، تظلمات و اعتراضات مردم   نسبت به مامورین یا واحدها یا آیین‌نامه‌های دولتی و احقاق حقوق آنها، دیوانی به نام دیوان عدالت اداری زیر نظر رئیس قوه قضائیه تاسیس می‌‌گردد. حدود اختیارات و نحوه عمل این دیوان را قانون تعیین می‌كند.»
  نکته: دیوان عدالت اداری به عنوان یک مرجع قضایی ویژه، نقش بسزایی در خدمت‌رسانی به مردم و دفاع از حقوق آنان در برابر تعدیات احتمالی ماموران، واحدها و آیین‌نامه‌های دولتی بر عهده دارد.
  14درصد شکایت از دستگاه‌های اداری نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است.
  صلاحیت و حدود اختیارات
  صلاحیت و اختیارات دیوان به قرار زیر است: 1- رسیدگی به شكایات و تظلمات و اعتراضات اشخاص حقیقی یا حقوقی 2- رسیدگی به اعتراضات و شكایات از آراء و تصمیمات قطعی دادگاه‌های اداری، هیات‌های بازرسی و كمیسیون‌هایی مانند كمیسیون‌های مالیاتی، شورای كارگاه، هیات حل اختلاف كارگر و كارفرما، كمیسیون موضوع ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها، كمیسیون موضوع ماده 56 قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و منابع طبیعی و اصلاحات بعدی آن منحصرا از حیث نقض قوانین و مقررات یا مخالفت با آنها 3- رسیدگی به شكایات قضات و مشمولین قانون استخدام كشوری.

  نکته: تعیین میزان خسارات وارده از ناحیه موسسات پس از تصدیق دیوان به عهده دادگاه عمومی است.
  مواردی که دیوان نمی‌تواند به آنها رسیدگی کند
  1- تصمیمات و آرای دادگاه‌ها و سایر مراجع قضایی دادگستری و نظامی  2- دادگاه‌های انتظامی قضات دادگستری  3- شکایت از نیروهای مسلح.
  دیوان چگونه به موضوع رسیدگی می‌کند
  در صورتی كه تصمیمات و اقدامات موضوع شكایت، موجب تضییع حقوق اشخاص شده باشد، شعبه رسیدگی‌ كننده، حكم مقتضی مبنی بر نقض رأی یا لغو اثر از تصمیم و اقدام مورد شكایت یا الزام طرف شكایت به اعاده حقوق تضییع ‌شده صادر می‌کند. پس از صدور حكم بر اساس ماده فوق، مراجع طرف شكایت علاوه بر اجرای حكم، مكلف به رعایت مفاد آن در تصمیمات و اقدامات بعدی خود هستند.

  در صورتی كه فردی از نحوه رسیدگی و رفتار بازرسان اعزامی سازمان بازرسی كل كشور یا از عملكرد ادارات كل استانی یا ستادی این سازمان شكایتی داشته یا از سوء جریانی در این سازمان اطلاعاتی داشته باشد، می‌تواند از طریق همین سامانه 136 شكایت یا گزارش خود را برای مسئولین مربوط در سازمان ارسال کند

  شعب دیوان عدالت اداری
  1- دیوان در بدو تاسیس و به موجب قانون مصوب 1360 دارای 10 شعبه بود.2- در اصلاحیه سال 1378 شعب دیوان به 25 شعبه افزایش پیدا کرد.  3- هر شعبه دارای یک رئیس یا علی‌البدل رئیس و یک مشاور است. 4- رئیس شعبه اول، سمت ریاست کل دیوان را بر عهده دارد و در صورت غیبت او، رئیس شعبه دوم قائم ‌مقام ریاست کل می‌شود. 5- افزایش تعداد شعب دیوان منوط به پیشنهاد رئیس دیوان و تصویب رئیس قوه قضاییه است. 6- شعب دیوان همگی در تهران مستقر شده‌اند.

  وقتی پای سازمان بازرســـی  به میان می‌آید
  1- اگر فردی از نحوه ارائه خدمات وزارتخانه، اداره، شركت دولتی یا موسسه مامور به خدمت عمومی اعتراض داشته باشد، می‌توان به سازمان بازرسی از طریق مكاتبه، دورنگار (فاكس)، تماس با شماره تلفن 136 و مراجعه حضوری شکایت کند. موارد شکایت عبارت‌اند از: 2- نقض قوانین 3- انجام ندادن وظیفه 4- اطاله رسیدگی 5- خودداری از پاسخگویی یا ضعف در ارائه خدمات 6- مسئولیت اجتماعی نظیر تضییع اموال عمومی، دولتی، منابع طبیعی و محیط زیست، وجود فساد و جرم یا دیگر تخلفات اداری.
  120000 شکایت از دستگاه‌های اجرایی در هر سال طرح می شود.
  شکایات  از خود سازمان بازرسی
  در صورتی كه فردی از نحوه رسیدگی و رفتار بازرسان اعزامی سازمان بازرسی كل كشور یا از عملكرد ادارات كل استانی یا ستادی این سازمان شكایتی داشته یا از سوء جریانی در این سازمان اطلاعاتی داشته باشد، می‌تواند از طریق همین سامانه 136 شكایت یا گزارش خود را برای مسئولین مربوط در سازمان ارسال کند.

  مواردی که در صلاحیت سازمان بازرسی نیست
   الف - رسیدگی به دعاوی بین اشخاص حقیقی و حقوقی كه برای احقاق حقوق آنان مرجع دادگستری تعیین شده است، مگر موضوعاتی كه بیانگر نقض قانون یا سوء جریان اداری باشد. ب- بررسی و تجدیدنظر نسبت به آرا مراجع قضایی ج- شكایت از قضات دادسرا و دادگاه‌های دادگستری
   110606فقره پرونده مجموعا در سال 1393 به دیوان عدالت  وارد شده است.

  چند نکته را به خاطــر داشته باشید
  1- در صورتی كه قبلا شكایتی به سازمان بازرسی كل كشور فرستاده‌اید و پرونده شما در حال رسیدگی است یا گزارشی از یک سوء جریان اداری ارائه کرده‌اید، از ارسال مجدد شكایت یا گزارش خودداری کنند.
  2- در صورتی كه جمعی از اشخاص حقیقی یا حقوقی یا یك شخص حقوقی به ثبت شكایت در سامانه تمایل دارند، باید مشخصات یك فرد حقیقی را به نمایندگی از اشخاص، در فرم شكایت درج کنند. در غیر این صورت، به شكایت رسیدگی نمی‌شود.
  3- شكایت‌های خارج از سامانه 136 كه قبلا به سازمان ارسال شده، از طریق مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با تلفن 136 امكان‌پذیر است.
  4- به شكایت‌هایی كه قبلا به سازمان بازرسی كل كشور ارسال شده است و دوباره از این طریق ارسال می‌شود، رسیدگی نخواهد شد.
  5 - شكایت خود در چند موضوع را در یك شكایت‌نامه ارسال نكنید.
  6- مسئولیت قانونی مطالب اظهارشده بر عهده شاكی خواهد بود.
  7- كسانی كه امكان استفاده مستقیم از این سامانه را ندارند، با تماس با تلفن 136 در مراكز استان می‌توانند از خدمات اپراتوری سازمان بازرسی كل كشور بهره‌مند شوند.

  .

   

  چگونه از ادارات دولتی شکایت کنیم؟

  www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=301778
  ۱۵ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برای اینکه شکایتی مطرح شود و حق به حقدار برسد، راهی طولانی در پیش است. ... از نحوه رسیدگی و رفتار بازرسان اعزامی سازمان بازرسی كل كشور یا از ... یا موسسه مامور به خدمت عمومی اعتراض داشته باشد، می‌توان به سازمان بازرسی از طریق مكاتبه، دورنگار (فاكس)، تماس با شماره تلفن 136 و مراجعه حضوری شکایت کند.
  ۲۵ مهر ۱۳۸۹ ه‍.ش. - 1- رسيدگي به شكايات و تظلمات و اعتراضات اشخاص حقيقي يا حقوقي از: .... در غير اين صورت به دادگاه عمومي محل بايد مراجعه كرد. ..... کارگر با شرکت خدماتی منجر به اخراج کارگر قراردادی شده آیا سازمان دولتی می تواند از حقوق تضییع ..... خواستم بدونم برای شکایت از رفتار بد کارمند اداره کار باید به کجا شکایت کنم.
  درزمان طرح اعلام و یا شکایت به عملکرد دستگاه ها و سازمان های اجرایی و ارائه اطلاعات ... ها و مؤسسات و ارگان های دولتی و یا مؤسسات و شرکت های عام المنفعه و سازمان هایی که تمام یا ... ذیل الذکر، شاکی می بایست به مراجع حقوقی و قضایی ذیصلاح مراجعه نماید: ... 6-4- اعتراض به تصميمات و آراء مراجع غيرقضائي نظير كميسيون‌هاي مالياتي، ماده 100 ...

  برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ...

  harooz.rozblog.com/.../برای-اعتراض-به-رفتار-سازمان-های-دولتی-به-کدام-سازمان-یا-ا...
  ۵ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بسيار از مردم به هنگام مراجعه به دستگاه هاي حكومتي…,برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ارگان می توان مراجعه کرد,سایت ...

  برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ...

  romexs.ir/.../برای-اعتراض-به-رفتار-سازمان-های-دولتی-به-کدام-سازمان-یا-ارگان-یا-می...
  برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ارگان یا میتوان مراجعه کرد دیوان عدالت اداری , برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان,برای ...
  ۵ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ارگان می توان مراجعه کرد .... براي رفع آلودگي هاي محيطي به کجا مي توان مراجعه کرد؟" و.

  برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ...

  iranjavan.org/برای-اعتراض-به-رفتار-سازمان-های-دولتی-ب/
  ۸ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ۲ روز پیش – بسیار از مردم به هنگام مراجعه به دستگاه های حکومتی…,برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ارگان می توان مراجعه کرد ...
  حالا چه باید کرد: ... ۳-۳توضیح اینکه: شاکی می تواند به وکلای پایه یک دادگستری وکالت بدهد و لازم است در .... مدارک لازم جهت ارائه دادخواست به طرفیت سازمان تامین اجتماعی: ... ۴- اعتراض به آرای کمیسیون های اداری: مدارک استخدامی – حکم اخراج یا ابلاغیه .... چنانچه شاکی به شعبه صادرکننده رأی مراجعه و اظهار نماید که طرف شکایت از اجرای رأی ...

  برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان میتوان ...

  www.sandughche.ir/برای-اعتراض-به-رفتار-سازمان-های-دولتی-به-کدام-سازمان-میتوان...
  ۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان میتوان مراجعه کرد،برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ارگان یا میتوان ...

  برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ...

  news.darogiyahi.ir/برای-اعتراض-به-رفتار-سازمان-های-دولتی-ب/
  ۸ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ۲ روز پیش – بسیار از مردم به هنگام مراجعه به دستگاه های حکومتی…,برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ارگان می توان مراجعه کرد ...

  برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ...

  sandughche.ir/.../برای+اعتراض+به+رفتار+سازمان+های+دولتی+به+کدام+سازمان+یا+ار...
  برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان میتوان مراجعه کرد،برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ارگان یا میتوان مراجعه کرد دیوان ...
  چنانچه شما از نحوه ارائه خدمات وزارتخانه، اداره، شركت دولتي يا موسسه مأمور به خدمت عمومي در ... (فاكس)، تماس با شماره تلفن 136 و مراجعه حضوري به سازمان نيز امكان پذير است. ... رسيدگي و رفتار بازرسان اعزامي سازمان بازرسي كل كشور و يا از عملكرد ادارات كل ... آن رسيدگي به عملكرد حوزه هاي ستادي قوه قضاييه در صلاحيت سازمان بازرسي كل ...

  1 . برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام ارگان ...

  blog-news.blogsky.com/.../برای-اعتراض-به-رفتار-سازمان-های-دولتی... - ترجمه این صفحه
  به علت robots.txt این سایت، توضیحی برای این نتیجه در دسترس نیست

  تشریفات رسیدگی در دیوان عدالت اداری چگونه است

  babafars.ir › صفحه اصلی › دانستنیهای حقوق › دانستنیهای حقوقی و مدنی
  شاید بارها با خود اندیشیده باشید که چگونه می‌توان علیه دولت و ماموران دولتی به عنوان ... و موسسات خصوصی می‌توانند برای پیگیری حق خود به دیوان عدالت اداری مراجعه کنند. ... اگر می‌خواستید علیه سازمان تامین اجتماعی هم شکایت کنید، دیوان پاسخگوی شما خواهد بود ... اگر به رای صادر‌شده اعتراضی باشد، شعب تجدید‌نظر رسیدگی خواهند کرد.

  حقوق‌دان روی خط - فرارو

  fararu.com/fa/news/111684/حقوق‌دان-روی-خط
  آیا آقای ب می تواند از خانم الف شکایت در دادسرا یا طلب خسارت در محکمه حقوقی نماید؟ ..... مثلا مي توان يك مبلغي را در ابتدا پرداخت كرد و مابقي را به نسبت وصول مهريه ... در صورت استنکاف کارفرما می توانید به شعب هیات تشخیص مراجعه خواسته های خود را ..... برای یکی از سازمان های دولتی نوشتم که آن سازمان با عقد قراردادی آنرا به یکی از ...

  قانون رسیدگی به تخلفات اداری

  www.ghanoonbaz.com/anavin/Gh.../Gh_ResidegiBeTakhaloftEdary.htm
  ماده ۴ - صلاحیت رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان با هیات بدوی است و آرا صادره در ... از بین کارکنان همان سازمان یا وزارتخانه که حداقل پنج سال سابقه کار دولتی دارند، به این سمت ... بدوی یا تجدید نظر در موارد زیر در رسیدگی و صدور رای شرکت نخواهند کرد: .... توسط هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری اعتراض داشته باشد، می تواند حداکثر تا ...
  ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. - ج: دریافت مستمری از سازمان‌های دولتی و وابسته و نهادهای قانونی. ... استعفاء دهند یا برکنار شوند، از نظر خدمت سربازی چگونه با آنان رفتار می‌شود؟ ... تأیید موضوع از سوی سازمان مربوط، اعزام آنان حداکثر تا 4 ماه به تعویق می‌افتد. .... جواب: بله- در صورت بیماری یا فوت فرد معاف شده می‌توان به درخواست فرزند دوم رسیدگی نمود.

  سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور - فارسی

  markazi.frw.org.ir/00/Fa/StaticPages/Page.aspx?tid=2342
  2-یکی دیگر از مستندات قانون تفکیک انفال و یا به عبارت دیگر ممیزی اراضی، ماده یک ... سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور صادر می شود و با اخذ سند مراتع می توان ... و درصورت نیاز عرصه های ملی جهت اجرای طرح در اختیار ارگان های ذیربط قرار می گیرد. ... به نحوه اجرای مقررات اعتراضی داشته باشند می توانند با مراجعه به دبیر خانه های ...
  ۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام ارگان مراجعه کرد ... شکایات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به مأموران یا واحدها یا آیین‌نامه‌های دولتی و احقاق ... اقدام پژوهی:چگونه می توان علاقه دانش آموزان نسبت به درس تاریخ را افزایش داد؟

  [DOC]گزیده ای از تعاریف و پرسش و پاسخها در مبحث تخلفات ادار ...

  www.ivo.ir/portal/File/ShowFile.aspx?ID=fc79d0d9-5fdd-4eab-9aff...
  به هرحال با امعان نظر به مفهوم مادی و سازمانی اداره می توان گفت: «اداره عبارت از مجموعه ... مكلفند از اجراي تصويب نامه ها و آيين نامه هاي دولتي كه مخالف با قوانين و مقررات اسلامي يا ... وهيچ كس را نمي توان از دادگاهي كه به موجب قانون حق مراجعه به آن را دارد منع كرد . ... اعمال و رفتار نادرست توسط مستخدم و عدم رعايت نظم و انضباط اداري كه منحصر به ...
  ماده 2 - حدود حوزه هر شهرداري به وسيله شهرداري با تصويب انجمن شهر تعيين مي‌شود و ... حضور ساير‌رؤساي دواير دولتي به تشخيص و دعوت فرماندار يا بخشدار براي تهيه نقشه ... ‌تبصره - چنانچه يكي از كارمندان پايه‌دار دولت يا شهرداري به عضويت انجمن انتخاب ..... ماده 62 - به منظور راهنمايي و ايجاد هماهنگي در امور شهرداريها در سازمان وزارت كشور ...

  سوالات متداول - بانک ملی ایران

  www.bmi.ir/Fa/FAQList.aspx?smnuid=73
  3) آيا بانك مي تواند نسبت به بازداشت مازاد مورد وثيقه تسهيلات اعطايي توسط ... يا نمايندگي خزانه در استان ها ) و بنام ادارات و سازمانهاي دولتي صادر گردد چه مي ... 29) آيا بازرسان سازمان بازرسي كل كشور مي تواند اسناد و مدارك و اطلاعات بانكي مربوط به حسابهاي .... 71) مسائل مربوط به قانون صدور چك و نحوه صدور آن : خط زدن كلمه‌« حواله كرد » و يا ...
  ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ه‍.ش. - بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب کارمند بینوا زاده اصل از ... می تواند در حل مشکل بسیار کارگشا باشد در فکر انتقالی به شهرستان ..... متن نامه ی خداحافظی بعلت استعفا ، انتقال ، بازنشستگی از یک شرکت خصوصی یا سازمان دولتی ..... کمک خواهد کرد به ویژه آنکه ساختار نامه های اداری را نیز یکدست می نماید.
  برای افزایش دو درصدی مشتری، باید 10 درصد هزینه کرد. ... از مواقع هم ما پذیرنده و یا تقاضا کننده خدمات یا محصولات دیگران می باشیم و یا به ... 9) برای جلب اعتماد مشتریان، کمتر از توان خود قول بدهید و بیشتر از قولی که داده اید، عمل کنید. ... در زیر به نکاتی درباره کیفیت اشاره می شود که در همه سازمان های دولتی باید مورد توجه قرار گیرد:.

  وبلاگ شخصی - نگارش نامه اداری

  mhsndadgar.blogfa.com/cat-12.aspx
  ۱۱ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - واحد های سازمانی هریك قسمتی از وظایف و خط مشی كلی سازمان را به عهده دارند و در ... در وزارتخانه ها و موسسات دولتی آرم جمهوری اسلامی ایران، نام وزارتخانه، نامموسسه .... مهم است و یک درخواست یا نامه اداری خوب نگاشته شده می تواند تاثیر بسزایی بر ... بلکه می شود با ذکر نکاتی چند و نشان دادن مثال به نوشتن صحیح آن کمک کرد.
  تبصره 1- هيأت تجديدنظر در مركز وزارتخانه يا سازمان مستقل دولتي و نيز تعدادي از ... ماده 4- صلاحيت رسيدگي به تخلفات اداري كارمندان با هيأت بدوي است و آراء صادره در ... يك گروه تحقيق نمي تواند در تحقيقات مربوط به مراحل بدوي و تجديدنظر يك پرونده اقدام .... مي توانند مجازاتهاي بندهاي الف - ب - ج - د ماده 9 اين قانون را رأساً و بدون مراجعه به ...
  پاسخ:باعنايت به تبصره 1 ماده 35 و بند الف ماده 35 قانون کار قراردادهاي ساعتي .... نقدينگي و يا عدم فروش محصولات را مي‌توان تعليق ناشي از بروز حوادث غير قابل ... و کارگر مي‌تواند برابر مقررات به مراجع ذيصلاح مراجعه و تقاضاي اعاده بکار نمايد. .... شرح : به كاركنان به جبران كاري كه در سازمان انجام مي‌دهند حقوق و دستمزد پرداخت مي‌شود.
  به عبارت ديگر آيا چنين شرطي را مي توان , پس از انعقاد آن توسط دولت يا سازمان ... در اين قسمت از گفتار سعي خواهيم كرد اول رفتار كشورهاي مختلف بيگانه و سپس روش ايران ... مبحث اول: اختيار دولت و سازمان هاي دولتي در مراجعه به داوري تجاري بين المللي از ...... ارگانهاي دولتي اداري, صلاحيت و اهليت امضاء قراردادي كه حل اختلاف راجع به اموال ...

  پاسخ به سوالات شما مرتبط با حوزه تامین اجتماعی – تامین یار

  taminyar.ir/260/پرسش-پاسخ-تامین-اجتماعی.html
  ۲۲ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - از همکاران عزیز سازمانی که به این سایت مراجعه می نمایند؛ استدعا دارم بنده را از نظرات ... در این سایت قوانین و مقررات تامین اجتماعی و ایده های شخصی خود را منتشر می کنم … ... به سازمان، نهاد یا ارگان دولتی و غیر دولتی ندارد و کاملا شخصی می باشد. ..... آیا کارگری که در یک کارگاه با استفاده از ماده ۸۰ بیمه شده است می تواند ...

  چرا غالبا افراد کارآمد از سیستم اداری ایران حذف می شوند؟ - ...

  www.tabnak.ir › صفحه نخست › سياسي
  ۵ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - بار‌ها در ادارات دولتی و غیر دولتی شنیده می‌شود که افراد به این دلیل کارایی ... 5- ارتباط با فامیلی با یکی از مدیران در سازمان یا طرف حساب با سازمان ...... اما واقعا" کار شاق سیستم گزینش کشور رو در همه نهادها و ارگانها و سازمانهای دولتی همه دیدن ... ما در پذیرفتن اینکه همکارمان می تواند از ما بهتر باشد ضعیف هستیم، حداقل ...

  قانون اساسی جمهوری فدرال آلمان - ویکی‌نبشته

  https://fa.wikisource.org/wiki/قانون_اساسی_جمهوری_فدرال_آلمان
  ۸ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برای ایجاد مدارس ملی به جای مدرسه ‌های دولتی یا شهرداری اجازه دولت و رعایت .... دیگری صلاحیت اختصاصی نداشته باشد به دادگاه های عادی می‌توان مراجعه کرد. ... سازمان داخلی آنها باید منطبق با اصول دموکراتیک باشد و بایستی ...... ایشان ممکن است متعلق به بوندستاگ، بوندسرات، حکومت فدرال و یا ارگان مربوطه ایالت نباشد.

  پرسش و پاسخ | وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

  www.mcls.gov.ir/fa/kar/rahnamayemorajein/karegaran/bazresikar/questions
  الف) رسیدگی به شکایات و تظلمات و اعتراضات اشخاص حقیقی یا حقوقی از تصمیمات و اقدامات واحدهای دولتی اعم از وزارتخانه ها و سازمان ها و موسسات و شرکت های دولتی و ...

  قوانين جديد معافيت پزشكي 95 | كاني نت|KaniNet

  kaninet.ir/قوانين-جديد-معافيت-پزشكي-95/
  صدرالسادات گفت: تاکنون ۱۵ هزار نفر به سازمان وظیفه عمومی ناجا مراجعه کردند و ... ابلاغ اخطاریه های کتبی از طریق اداره پست یا کلانتری به مشمولان غایب .... به روشنی در می یابیم که بخشی از نیازهای ادارات و ارگان های ذیربط از طریق جذب سرباز تامین می شود. ..... ۳ – آیا مشمول می تواند در حین تحصیل برای اخذ معافیت پزشکی اقدام نماید؟

  قوانین - blogfa.com

  www.hoghooghrah1.blogfa.com/8910.aspx
  ماده17ـ در صورت اعتراض فرد نسبت به عدم احراز جانبازي و يا اعتراض جانباز به درصد ... در يك ارگان (بند ب) محاسبه و سپس درصد نهايي مربوط به آسيب محاسبه مي‌گردد. ... مدير كل دفتر حقوقي سازمان مديريت و برنامه ريزي در پاسخ به شكايت مذكور طي نامه ... استخدام نيروهاي مسلح سازمانهاي دولتي وزارتخانه‌ها ـ‌نهادهاي انقلاب اسلامي و نهادهاي ...

  نحوه اعتراض به خلافی ماشین – خرید فروش قیمت

  prices.3eke.ir/tag/نحوه-اعتراض-به-خلافی-ماشین/
  ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - چگونه می توان نسبت به خلافی ماشین اعتراض کرد؟ ..... سازمان یا ارگان می توان مراجعه کرد برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام ارگان

  بررسی شیوه گزینش نیروی انسانی در سازمان ها - مهمترین ...

  vista.ir/article/307590/بررسی-شیوه-گزینش-نیروی-انسانی-در-سازمان-ها
  آزمون های استخدامی که بیشتر در سازمان های دولتی یا خصوصی به شکل پذیرش نیروی ... هایی که به ایشان محول می شود و انتظاراتی که مسوولان سازمان و مراجعه کنندگان از او ... کرد، معیار موردنظر تحلیلگر دوره آموزشی و کارگزینی سازمان نیز تجدیدنظر شود. ... توان علمی فرد در آزمون و رفتار و بینش ایشان در مصاحبه سنجش می شود صورت می ...

  بسم الله الرحمن الرحیم

  www.hashemishahroudi.org/fa/10yr/dvd1/4web_1/Files/Irj/Index_Fa.htm
  گفتار سوم : سازمانها و تشکیلات غیرقضایی وابسته به قوه قضاییه ... در نظامهاي قضايي ساير کشورهای دنيا انتصاب و يا تعيين رؤسا و مسئولين ... و نظارت بر حسن اجراي قوانين و بازرسي از سازمانها و ارگانهاي دولتي را نيز بر عهده ... تمام ادارات و دستگاه هاي كشور زيرنظر اين سازمان بازرسي دقيق می شوند و در برابر آن پاسخگو مي باشند.

  [PPT]تکریم ارباب رجوع

  amoozesh.airport.ir/documents/...رجوع.../73e213f3-c7d1-4806-8da2-743678dbf26d
  مدير ارشد سازمان مي بايست رفتار و گفتارش گوياي اخلاقي مشتري مدارانه باشد . ... و تامين خواسته ها و رضايتمندي شهروندان از مراجعه به سازمان ها و ادارات دولتي اجرا مي شود. ... به افرادي كه به عنوان اربابان رجوع از بيرون سازمان به منظور اخذ يك ارزش و يا مطلوبيت ..... ميزان رضايت مشتري را مي توان به طور نسبي بدين صورت بيان کرد: اگر ...
  (اين مؤسسات ممكن است در مالكيت زندان باشد يا به ساير سازمانهاي دولتي يا ... سازمان مي تواند با ايجاد تشكيلات مناسب نسبت به انجام تحقيقات و مطالعات علمي لازم رأساً اقدام نمايد. .... 7 نظارت بر انجام وظيفه مأمورين اطلاعات درب ورودي و راهنمايي مراجعه كنندگان و .... و اجراي برنامه هاي آموزشي، هنري، حرفه آموزي، ورزشي و رفتاري زندانيان.
  با تاسيس پايگاه هاي جديد، تجارب گردانندگان پايگاه به صورت منظم تري گردآوري شد ... بنيه مالي خود اقدام به شناسايي و جذب منابع مالي و غيرمالي از ساير ارگان ها و نهادهاي دولتي، غيردولتي و محلي نمايند. انتظار مي رود اين برنامه بتواند با توجه به حمايت سازمان بهزيستي و کارآيي ..... براي رفع آلودگي هاي محيطي به کجا مي توان مراجعه کرد؟
  بدانید در این جا به چه طریق می توان مهریه را وصول کرد ، اول در این جا تعریف مهر را بدانید ... 3 – زوج، مالي را مي تواند مهر قرار دهد كه خود مالك آن باشد بنابراين اموال عمومي يا مال ... طلاق ناشي از تخلف زوجه از ايفاي وظايف همسري و سوء رفتار نباشد، قابل وصول است. ... به اداره ثبت مراجعه و مهریه خود را مطالبه كند كه البته به میزان نیم عشر دولتی ...
  در چنين مواقعی که صلاحيت ارگان برای تصميم گيری به چالش افتاده توصيه می ... افراد در بعضی موارد تأثير شگرفی بر رفتار و يا حتی استقرار سازمان های بين .... رغم احتمال نظر خواهی غيررسمی، عدم توسل به رأی و عدم اعتراض های اساسی است.1 ... مثلاً در سازمان هواشناسی جهانی، اعضای غير دولتی نمی تواند در خصوص اصلاح اساسنامه يا ...
  دانشجو به مدیر گروه آموزشی در رابطه با کدامیک از مسائل آموزشی می تواند مراجعه نماید؟ ... در صورتی که دانشجویی نسبت به نمره اعلام شده پایان ترم اعتراض داشته باشد چگونه پیگیری ... تعداد ترم های مجاز مرخصی مقطع کارشناسی ارشد چند نیمسال است؟ ... *اصل مدرك ديپلم (كار و دانش يا فني حرفه اي) جهت ادامه تحصيل در مقطع كارداني پيوسته

  [DOC]5) قوانین و مقررات عمومی اراضی و املاک شهری - شهرداری منطقه 15

  region15.tehran.ir/.../مقررات%20عمومی%20اراضی%20و%20املاک%20شهری%2015.doc...
  با شناخت شكل مالكيت و حدود آن ، در هر نظام اقتصادي ، مي‌توان به ديدگاه آن نظام در رابطه با ساير مسايل ... یا مکان تجمع عده کثیری از مردم با سلایق ، افکار ، رفتار و . .... وظایف مذکور با سازمان های ذیربط دولتی حاصل نیامده است و از سوی دیگر ، روز به روز توقعات عمومی و .... وظائف اختصاصی شهرداری ها را به پنج گروه زیر تقسیم بندی کرد :.

  اینترنت در ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  https://fa.wikipedia.org/wiki/اینترنت_در_ایران
  اینترنت در ایران عبارت است از کلیهٔ جنبه‌های مرتبط به ایجاد، توسعه و استفاده ..... درصد و سازمان فناوری اطلاعات عدد ۳۴٫۹ درصد اعلام کرد، که این تفاوت به تعریف و فرمول محاسباتی برمی گردد. ... این کارت‌ها را می‌توان از دکه‌های مطبوعاتی یا کافی‌نت‌ها خرید. ... دولتی ایران نمود که این موضوع اعتراض شرکت‌های خصوصی رقیب را برانگیخت.
  ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ ه‍.ش. - خدمت يا محصولي كه نتواند نيازها، خواسته ها و انتظارات مشتريان را ... در زير به نكاتي درباره كيفيت اشاره مي شود كه در همه سازمان هاي دولتي ... 4) ايجاد انتظارات مطلوب در مشتريان: ميزان رضايت مشتري را مي توان به طور نسبي بدين صورت بيان كرد: ... خاص، در رفتار ساير كاركنان و به طور كلي، در رفتار سازمان اثر مستقيم ...

  محتا

  s-mahta.blogfa.com/
  قانون اساسی انعطاف ناپذیر یا سخت به قانونی گفته می شود که تشریفات مربوط به ... و به مراسم و اعتقادات مذهبی خود عمل نمایند، ولی حق ندارند آن را درسازمان های دولتی و .... وسپس درحرکت های سازمان یافته، به شیوه حکومتی شاه ودرباریان اعتراض کردند. ... دادخواهی یعنی اگر کسی مورد ظلم واقع شد، حق و توان مراجعه به مقام های صلاحیت دار ...
  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ه‍.ش. - به ایثارگران،پدر،مادر،همسروفرزندان شهداوهمچنین جانبازان،آزادگان و افراد .... اجراي اين بند منحصرا به عهده وزارت مذكور مي باشد و اين بنياد (معاونت عمران و مسكن) نيز مي تواند به .... ماده 48- كليه وزارت‌خانه‌ها، مؤسسات دولتي و شركتهاي دولتي، سازمان صدا و ..... شاید اگر در جبهه داعشی های لعنتی بودم بهتر از این با من رفتار میشد.

  زمان بازی ایران و سوریه به 16:15تغییر کرد | خبر فارسی

  khabarfarsi.com/u/28187921
  پروین: باید به این نکته توجه کرد که فضای تصویب قانون اساسی در سال های 57 و .... قرار می گیرند که این امر می تواند از طرف سازمان ها و ارگان های دولتی یا غیردولتی باشد. ..... توسط اعضا را زیر سوال می برند و به روال معرفی کاندیداهای ایرانی اعتراض دارند. ... رفتار جنسی به زوج ها داده می شود بنابراین باید به این کلینیک ها مراجعه کنند.
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مساله ای که مطرح می شود این است که آیا دولت یا سازمان دولتی طرف معامله _ که ... بخش اول: اختیار دولت ها و سازمان های دولتی در مراجعه به داوری تجاری بین المللی از ... بعضی مطلقاً آن را قبول کرده اند و پاره ای نسبت به آن رفتاری دو گانه و محتاطانه دارند. .... جهان اتخاذ کرده اند, می توان روش کشور ما را در رابطه با موضوع معین کرد.

  مسئولیت بین المللی دولت آمریکا در حمله به هواپیمای ...

  damadam.ir › اخبار › انتخاب خبر › سیاسی
  از جمله، این سناریوها می توان به این موارد اشاره کرد: یک هواپیمای جنگی F14 در پشت ... نماینده ایالات متحده در سازمان بین المللی هواپیمایی، در جلسه فوق العاده شورای ایکائو ... شیکاگو برای تعقیب مراتب به دیوان بین المللی دادگستری مراجعه کرد. .... مسئولیت به دولت در حقوق بین الملل بوده و بدین معناست که رفتار ارگان دولتی یاد ...

  حمایت از حیوانات - دوستداران حیوانات و محیط زیست

  animal.persianblog.ir/tag/حمایت_از_حیوانات
  جبر جغرافیایی در مورد حیوانات باغ وحش ها نیز صدق می کند، هر چه باغ وحشی به ... تقریباً همه حیوانات عصبی و افسرده هستند و رفتار طبیعی یک موجود زنده را از .... دهد یا حداقل می توان گفت که زمان بَر است و شاید به عمر پلنگ های ایرانی قد ندهد. .... دوستداران حیوانات در اعتراض به شکار حیات وحش در مقابل ساختمان سازمان حفاظت محیط زیست.

  صفحه مخصوص گزینش استخدامی :: اخبار استخدام در سطح کشور

  estekhtami.blog.ir/post/صفحه-مخصوص-گزینش-استخدامی
  ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آیا میشود کسی را با بند 4 ماده 2 رد گزینش کرد و تنها مدرک هم بگین یا ادعا کنند ... اگه تو گزینش کسی بنویسن با این ماده رده طرف میتونه اعتراض کنه به گزینش ... من در یکی از سازمان های دولتی قبول شدم و گزینش رو رفتم اما الان حدودا 2 ماهی ..... بخواد توی یه ارگان دیگه ای استخدام بشه مثلا ارتش ، آیا مشکلی پیش می آد ؟

  خبركان و نظارت

  www.majlesekhobregan.ir/fa/publications/mags/is_gv/magazines/014/05.htm
  سؤال دوّم: آيا نظارت بر رهبري را مي توان نهادينه كرد؟ ... و در كميسيونها و يا كميته هاي تحقيق, به بررسي مسائل قوه مجريه مي پردازد. .... به بالاترين رده هاي دولتي ابلاغ شده است؟ ... "مربوط به خود", به "قاضي" مراجعه مي كنند و از اين حق برخوردارند كه رفتار قاضي را .... نهاد خاصي نيز بايد اين وظيفه را برعهده گيرد و به شكل سازمان يافته بدان اقدام ...
  ۰۱۳ هیاتهای بدوی و تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان ... هستیم که از این جمله می توان به محاکم نظامی و انتظامی و دیوان عدالت اداری اشاره کرد. .... مردم می توانند اعتراضات خود را در دیوان عدالت اداری مطرح نمایند، سازمانهای دولتی نیز می توانند ... می توانند در مورد اعتراض به آراء این کمیسیون به دیوان مراجعه نمایند و دستگاههای دولتی یا ...
  ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پاسخ : خیر ضمانتنامه تا زمان بازگشت شما به کشور ومعرفی به سازمان قابل استرداد نیست ... برای صدور معافیت تحصیلی به سازمان وظیفه عمومی مراجعه می نماید با صدور ..... ۱- متعهدین خدمت به سازمانها و ارگانهای دولتی ذکر شده در قانون وظیفه ... ۱- معافیت های رهبری یا ۶ گروه سنی به کدام دسته از مشمولان تعلق می گیرد?
  سال 93 را می توان سال توجه به سالمت نامید. ... که دیده شد و چندین برابر آن دیده نشد که به من لطف کردند یا نوشتند یا در وسائل الکترونیك ... رفتار غيرانسانی رژيم صهيونيستی و اقدام جنايتكارانه آن در نسل كشی ... سال از سوی سازمانهای بیمه گر اعتراض. می کند. 8- مجمــع عمومی با اعــالم این مهم که .... من که بزرگ تریــن نهاد عمومی غیر دولتی.
  ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در این عصر، رویکرد سازمان های دولتی به مقوله کارایی و اثربخشی دچار دگرگونی ... با مراجعه به سازمان یا مؤسسه‌ای نیازش مرتفع نشود و به خواسته‌اش نایل نشود، اما ... می کند، می تواند با آموزش فن مشتری مداری، به تعدیل حالات رفتاری مشتری .... «تکریم مردم و جلب رضایت ارباب رجوع در نظام اداری» تصویب کرد که براساس ...

  سایت رسمی "حسن روحانی" - پارسینه

  www.parsine.com/fa/news/120304/سایت-رسمی-حسن-روحانی
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - با سلام به جناب اقای دکتر حسن روحانی تو را به خدا یک فکری یا بهتر ...... به برداشت کرد دیگر امکان کشاورزی وجود نداشت وپس از ان که به سازمان های مربوط ...... ای اعلام می کند ذینفع می تواند به مراجع قضایی مراجعه و اقامه دعوی کرده و حکم یا ...... ارگانهای دولتی، اجرای طرحهای حمایتی ازقشرهای مختلف و انجام برنامه های معطل ...
  5- کارشناس نمی تواند برای شرکتی یا ارگان یا موسسه ای که در آن کار می کند و ذینفع ... می‌شود ضمن مراجعه به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا سایت مرتبط با ثبت ... 15- نقشه بردار موظف است مختصات گوشه های ملک را در سیستم UTM تعیین و به .... دعوی در این مورد شکایت نماید، دادگاه انتظامی به شکایت وی رسیدگی خواهد کرد.
  براي ايجاد مدارس ملي به جاي مدرسه هاي دولتي يا شهرداري اجازه دولت و رعايت قوانين ... عمل آيد و در صورت اختلاف راجع به مقدار خسارت وارده به دادگاه هاي عادي ميتوان مراجعه كرد. ... اين قدرت از طريق انتخابات و اخذ رأي و به وسيله ارگان جداگانه قوه قانونگزاري، قوه ... 2 - در نواحي كه به واسطه تجديد سازمان كشوري بعد از تاريخ 8 مه 1945 بدون مراجعه به ...
  3- شهرداری ها مکلفند وجوه مربوط به محکوم به احکام قطعی صادره از دادگاه ها و یا اوراق ... ماده ی 7 قانون دادگاه های عمومی و انقلاب و ماده ی 330 آدم چنین استنباط کرد که حکم قطعی .... که دارنده ی چک با در دست داشتن اصل چک و گواهی عدم پرداخت می تواند به اجرای ثبت مراجعه .... و این مؤسسات با شرکت های دولتی به لحاظ سازمان و امور استخدامی ، بودجه و ...

  پرسش و پاسخ حقوقی - وبلاگ حقوقی محسن ابراهیمی،وکیل ...

  www.moshavere.hoghooghi.loxblog.com/cat/1/.../پرسش%20و%20پاسخ%20حقوقی.h...
  سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ... پنج شنبه 1 مهر 1395برچسب:طلاق به خواست زوجه,طلاق ,طلاق با اخذ مهریه,طلاق بدون ... شما نخواهد داشت و اگر کسی معترض بود فقط میتواند اعتراض به توقیف نماید ولاغیر. ... 2)ایا ج میتواند بر علیه الف دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی بدهد یا فقط چون از ما .... بله میتوان مازاد بر طلب دولت را توقیف کرد.
  در این خصوص می توان قائل به 2 مرحله تقنین بود با این توضیح که در مرحله اول بموجب .... و چه بسا هر دو ارگان بطور همزمان علیه احداث کننده بنا اقدام کنند که به نظر می رسد چنانچه هر دو شاکی (شهرداری و سازمانهای آب یا برق منطقه ای) در دادسرا شاکی .... مستحدثات و اماکن در حریم و تجاوز از ارتفاع بوسیله سازمان میراث فرهنگی به شهرداری و طرح ...
  گفت و گوی سایت مادران پارک لاله با آسیب دیدگان خشونت های دولتی 3- آقای پرویز .... 4- اگر خودتان یا اعضای خانواده به طور مستقیم آسیب دیده اید، لطفا موارد از جمله ... بیمار، فرار ما را سازمان می داد، دست نوشته های ما را زیر لباس اش پنهان می کرد و به .... اثر شکنجه و نه تیرباران کشته اند و کسی از ما برای تحویل گرفتن جنازه مراجعه نکرد.

  سئوال از شما پاسخ از یوسف مجتهد - آزادگان ولایتمدار(12 ...

  www.azadegan19.blogfa.com/tag/سئوال-از-شما-پاسخ-از-یوسف-مجتهد
  5- سازمان بازنشستگي يا صندوقهاي بازنشستگي تعهدي براي اين قبيل پرداختها ندارند. 6- با توجه به سوالات به نظر مي رسد شما از حالت اشتغال خود در دستگاه استفاده كرده .... میشه ندارم نمیدانم حالت اشتغال چیه : 21سال سابقه کار دارم دریک ارگان دولتی 55 .... شده كه بايد به ديوان عدالت اداري مراجعه كرد ، ساير واحدهاي مورد نظر شما فقط توان ...

  تلفن رسیدگی به شكايات از تعاوني‌هاي مسكن‌مهر - نیک نیوز

  niknews.ir/fa/news/8930/تلفن-رسیدگی-به-شكايات-از-تعاوني‌هاي-مسكن‌مهر
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - به گزارش نیک نیوز: علي تدين ریيس اجرايي هيات تصفيه اتحاديه تعاوني‌هاي ... به سمت تعاونی‌های مسکن به خصوص مهر نشانه می‌گیرند انتقاد و اعتراض كرد. ..... هر کس دیگری هم شکایت دارد می تواند به این مرکز مراجع کتند ایشان یکبار در دادگاه ... اقدام به ثبت نام در طرح مذکور در سازمان و تعاونی مسکن مهر میثم نهاجا کنیم.

  اخبار فرهنگیان و معلمان در سال 95 | «ای استخدام»

  www.e-estekhdam.com/اخبار-فرهنگیان-و-معلمان/
  ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی ... با مجوز سازمان مدیریت تبدیل وضعیت می شوند برای مشاهده کلیک کنید; ۱۸ خرداد ۹۵ - علاقه‌مندان به تدریس در مدارس غیردولتی به موسسان مراجعه کنند برای .... سخنانی خطاب به وزیر آموزش و پرورش مشکلات خود را مطرح کردند، که می‌توان به ...
  این گزارش حاوی شهادت بسیاری از فعالین کرد است که سابقا در زندان به جرم های ... سازمان های حقوق بشر منتشر شده، نشان می دهد که جمهوری اسلامی ایران به خصوص از زمان ... امروز برای حمایت از حقوق خود، روش های صلح جویانه را به کار می گیرند، مبارزان کرد (یا ..... عضو کرد مجلس 290 نفره، در اعتراض [به رفتار دولت] از کرسی خود استعفا دادند.
  تبصره اسناد مالكيت زمين هاي مواتي كه در وثيقه مي باشند و به موجب قانون لغو ... اعم از اشخاص حقيقي يا حقوقي و بنيادها و نهادها و ارگان هاي دولتي و غير دولتي موظفند زمين هاي ... زمين هاي باير و داير و اعلام يا اعلان عدم نيازدولت و شهرداري ها به زمين مالك مي تواند ... ماده را به ادارات و سازمان هاي مذكور در حد نياز اداري و تأسيساتي مجانا واگذار نمايد.

  کار و بیمه - پرسش و پاسخ

  kar-bime.blogfa.com/cat-3.aspx?p=3
  ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 1ـ رسیدگی به شکایات و تظلّمات و اعتراضات اشخاص حقیقی یا حقوقی از: ... مشغول بکار می باشم با توجه به رفتار نامناسب کارفرما و قرارداد های یک ماهه و ... و در صورت بیمه نکردن کارگر می تواند به هیاتهای حل اختلاف شکایت و بابت عدم ... و کارفرما موظف است حق بیمه کارگر خود را به سازمان تامین اجتماعی پرداخت کند.
  علی بختیار نماینده مردم خوانسار اظهار کرد: وضعیت ثبت مالکیت خودرو و ضرورت ... نداشتن اشتغال به کار و تعهد خدمت در ديگر سازمانها ، ستادها و موسسات دولتي يا وابسته به دولت .... تحول گرا، رویکرد نوآوری، مهارت های ارتباطی و رفتاری و توان انجام کار تیمی. ..... و پلیس هم می تواند با همکاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امکان استقرار ...
  اين فهرست كامل نبوده و تنها نمايانگر برخي از انواع جرائم است كه مي تواند داوطلب را از ... رمز موفقيت در واحد، شعبه، بخش يا كل سطح سازمان داشتن كاركنان و پرسنل مناسب در ... شايستگي در قانون مديريت و استخدام بخش های دولتی* به عنوان توانايي شخص در .... موارد، پانل درباره اينكه آيا به منبع اطلاعاتی ديگري مراجعه شود، قضاوت خواهد كرد.
  جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در کنار این روندی ... با نگاهی به کشورهایی که خدمت اجباری ۱۸ ماه یا بیشتر دارند می توان فهمید که چنین .... در سال های قبل رئیس سازمان وظیفه عمومی سردار کارگر بوده که مشمولین غایب سن و ..... دولتی و غیردولتی -به جز نیروهای مسلح- در گرو معافیت دائم و یا به پایان رساندن ...

  مهاجرت به کانادا -

  www.niasia30.blogfa.com/post-2.aspx
  شما میتونین بهمراه همسرتون به سازمان un مراجعه کنید و زیر کیس همسرتون قرار .... اگر به یک کشور با ویزای صادر شده از اون کشور بروید اسم شما در ارگانهای دولتی هست و ... پناهندگی کرد بماند بعدش میشه صبر کرد تا سازمان ملل رای به قبولی بدن یا نه و هم ... و یا رفتاری از طرف وکیل سازمان ویا مترجم آن سازمان ،به مسائل مربوطه اعتراض ...

  چگونه می توان به یک پزشک خندید و نترسید - اعتدال

  etedaal.ir/fa/news/105158/چگونه-می-توان-به-یک-پزشک-خندید-و-نترسید
  پزشک دیگر تنها و یا عمدتا بر اساس داده های آزمایشگاهی با بیمار ارتباط برقرار می ... این جاست که به وضوح می توان گفت این رابطه ای که ریاست سازمان نظام پزشکی از ... و مقایسه های اقتصادی و منطبق با درآمدها وارد این بحث شویم هستند بسیاری از ارگان ..... چند روز پیش مرد میانسالی با شکایت دل درد به اورژانس مراجعه کرد و پزشکان پس از ...

  استخدام سازمان امور مالیاتی در سال 95 | ایران استخدام

  iranestekhdam.ir/استخدام-سازمان-امور-مالیاتی-کشور/
  ۹ ساعت پیش - آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی جهت دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری ... های دولتی اعلام نتایج آزمون های استخدامی مجله ایران استخداماستخدام سازمان .... متقاضیان واجد شرایط میبایست به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و پس .... می تواند با توجه به خوشه انتخابی در صورت امکان از میان شغل محل های ...

  درد و دل های یک فوق لیسانس بیکار و بی پول | مرجع آگهی های ...

  www.estekhdami.org/درد-و-دل-های-یک-فوق-لیسانس-بیکار-و-بی-پول
  ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - و یا بیکاری و به بن بست رسیدن در حال حال حاضر؟ ..... خرج رفت و امدمو نهارم اخر ماه 300 توان واسم میمونه که یا لباس می خرم یا هدر میره… ..... نمیدونم به کی باید مراجعه کرد و مساله ما چه زمانی حل خواهد شد! ..... با نابودی تنها ارگان دولتی ویژه جوانان(سازمان ملی جوانان) و تشکیل وزارت ... بهترین کار تجمع و اعتراض هست به نظر من.

  حقوق آب - ویکی روستا

  wikiroosta.ir/حقوق_آب
  به همین جهت می توان علاوه بر تداوم نیاز حیات فردی بشر به آب، نیاز جمعی و گروهی ... انسان وقتي چشمه هاي طبيعي را مشاهده كرد و از آب گواراي آن استفاده كرد. ..... بستر وحريم تعيين شده به شركت آب مراجعه و چنانچه اعتراضي داشته باشند ظرف يكماه از ..... شركتهاي بازرگاني راساً يا با مشاركت سازمان هاي ديگر دولتي يا شركت هائي كه با سرمايه ...
  این قرارداد حوزه مسئولیت کشورهای عضو را تعریف و چگونگی رفتار با آن ... مرحله رسیدگی ویژه به درخواست پناهندگی در فرودگاه های آلمان" یعنی چه و چگونه انجام ..... در ارتباط با یک گروه و سازمان شناخته شده بوده است یا یک حرکت مستقل بوده است، ... تفاوت های هر یک از این موارد را می توان از وکیل یا یک مشاور در امور پناهندگی سوال کرد.
  کتاب رازهایی برای پناهندگان، شما را با تمامی‌ قوانین سازمان ملل در مورد پناهندگی آشنا ... پناهندگی می باشد که می تواند مورد استفاده هر پناهجویی در هر شرایطی قرار گیرد. ..... یا اوضاع وخیم پناهندگی در ترکیه را گزارش می کردند به ایران یا عراق دپورت شدند. ... این در حالی است که در سیستم های پناهنده گزینی دولتی حقایق پرونده و علل فرار ...

  [DOC]دانلود مقاله - پایان نامه

  www.moshaveranetehran.net/.../حل%20اختلافاتی%20%20است%20که%20طرفین%2...
  در دو قرن پیش حد و مرزی که بین اقتدارات حکومتی ترسیم می کردند ، چنین بود که ... تعریف دستگاه ستادی : وزارتخانه و موسسه دولتی که زیر نظر وزارتخانه یا موسسه دولتی ... و هر یک از این دستگاهها خود دارای دستگاههای زیر مجموعه می باشند و به شاخه های ... بنابراین : وزارتخانه بالاترین ارگان و سازمان اجرایی دولت است که به موجب قانون ...

  چاپ صفحه - Hamshahri Newspaper

  www.hamshahrionline.ir/hamnews/1382/820801/bazar/_bazargo.htm
  ۱ آبان ۱۳۸۲ ه‍.ش. - وي خاطرنشان كرد: سازمان هاي بيمه گر بيشتر ترجيح مي دهند كه در بخش هاي ... افزود: در مراكز دولتي و خيريه تعرفه هاي وزارت بهداشت رعايت مي شود اما به علت ... هاي اعلا م شده فرصت مراجعه به دندانپزشك را از اقشار كم درآمد مي گيرد. .... ً نمي تواند با ضربه اول كار را تمام كند و به دو يا حتي سه ضربه براي قطع سر نياز است.

  استدعا | بیسترینها

  novingeraf.bistarinha.xyz/list/استدعا.html
  اهالی نهور همچون سنوات گذشته مفتخر به حضور شما در مراسم عزاداری دهه اول محرم هستند ... برای اعتراض به رفتار سازمان های دولتی به کدام سازمان یا ارگان می توان مراجعه کرد.

  [PDF]آشنایی یا برخی از تعاریف: شهرداری: - 1 مؤسسه ای غیردولتی و ...

  https://zibasazi.mashhad.ir/file_manager/1292061/download/1/فایل-آموزشی.html
  شهرداری به وسیله یا تصویب انجمن شهر تعیین می شود و پس از موافقت شورای ... مواردی که سازمان های تابعه وزارت آب و برق عهده دار آن هستند با تصویب انجمن شهر به عهده .... تبصره: شهرداری می تواند نسب به تعطیل محل کسب فاقد پروانه رأساً و به وسیله .... کلیه واحدها، مؤسسات و شرکت های دولتی و عمومی و وابسته به دولت ..... اعتراض از طرف هر.
  به منظور رسیدگی به تخلفات اداری در هر یک از دستگاه های مشمول این قانون هیاتهای ... یا بالاترین مقام سازمان مستقل دولتی و سایر دستگاه های موضوع تبصره 1 ماده 1 و ... اعضای هیاتهای بدوی یا تجدید نظر در موارد زیر در رسیدگی و صدور رای شرکت نخواهند کرد: .... توسط هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری اعتراض داشته باشد، می تواند حداکثر ...

  [PDF]بانک گردشگری شركت برتر از نظر رشد سريع معرفی شد

  www.tourismbank.ir/DeskTopModules/Magazines/showattachment.aspx?id=27...
  ارگان رسمی بانک گردشگری - شماره 19- بهمن ماه 1393. مجوز مرحله ... مدیران عامل شبکه بانک های دولتی و خصوصی و جمعی از مدیران بانک مرکزی در آستانه سی و ... کارآمد است و آنچه به متمایز شدن هر سازمان می انجامد، پویایی ... بحث می توان مثالی بیان کرد: فرض کنید سازمانی دو نیرو را .... و یا افرادی که قصد خرید سهام بانک را داشتند به غرفه.
  تبصره 2 - كلیه سازمانهای ذیربط كه بنحوی از انحا با امور اتباع خارجی مرتبط می باشند ... ورود بخاك ایران باید خود را به اولین پاسگاه مرزی یا مقام رسمی صلاحیتدار دولتی ... كه در دفتر شهربانی محل اقامت ثبت میگردد و دارنده آن باید هر سه ماه یكبار مراجعه و ... تبصره 3 - با پناهندگان همان رفتاری خواهد شد كه نسبت به بیگانگان مقیم كشور ...

  [PDF]اسفند 1392 - انجمن ایمنی زیستی ایران

  www.biosafetysociety.ir/files/site1/pages/imeni_zistl.esfand_email_1.pdf
  بهزاد قره یاضی: انجمن های علمی می توانند کلید دستیابی به تکنولوژی باشند. ... ارائه پنج مدل جهت پاسخگویی به مالحظات گیاهان تراریخته در کتاب سازمان خواربار و ... خبر علمی: مشاهده چهار بعدی رفتار شبکه های زیستی .... اعتراض انجمن ایمنی زیستی و برخی دیگر از انجمن ها است ..... 71 است به همان دلیل هم نمی توان اعالم کرد رتبه ایران در.

  [DOC]بند دوم: اهداف نظامهای حرفه ای - پایگاه تخصصی نشر مقالات ...

  haghgostar.ir/مقالات/حقوق-اداری/.../95_8bd6a18e178304b8bc1a9cdbe60671c2.html
  يكي از مهمترين مسائلي كه در جهان امروز ساماندهي روابط حقوقي آن در قالب ارگانها و نهادهاي ... در برخی متون بین المللی از اینگونه از نهاد ها به سازمان های مردم نهاد نیز تعبیر می ... را به عنوان نهادهای غیر دولتی سنتی و قدیمی شناسایی نموده اند و پس از آن، صندوق ... هیچ کس را نمی توان از شرکت در آنها منع کرد یا به شرکت در یکی از آنها مجبور ساخت.

  لیست معافیت‌های مالیات بر ارزش افزوده - فردا

  www.fardanews.com/fa/news/373222/لیست-معافیت‌های-مالیات-بر-ارزش-افزوده
  ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تبصره 1 مالیات بر ارزش افزوده عبارتست از ما به التفاوت مالیات متعلق به عرضه ... سازمان امور مالیاتی کشور می تواند دوره های مالیاتی تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش .... ماده 24 ـکارفرمایان و خریداران کالاها و خدمات مشمول مالیات، اعم از دولتی و ... یا بررسی میزان معاملات به مؤدیان، متعاملین و اشخاص ثالث مراجعه و دفاتر و ...
  محققان در مجله "روانشناسی شناختی کاربردی" اعلام کردند ، بدون هیچ ارتباطی با ... به سازمان ها و ارگان های مختلف نیازمندیم و می خواهیم که به نیاز ما پاسخ گویند. ... در زیر به نکاتی درباره کیفیت اشاره می شود که در همه سازمان های دولتی باید مورد توجه قرار گیرد: ... این نسبت را با بالابردن ارزش یا پایین آوردن قیمت می توان بهبود بخشید.

  [PDF]رفتار شهروندی سازمانی کارکنان - بانک سپه

  www.banksepah.ir/DeskTopModules/Magazines/showattachment.aspx?id=227...
  کارکنان را براساس تقسیم بندی ارگان، در پنچ ... مستقیمًا یا آشکارا توسط سیستم رمسی پاداش به ... کردند که به رفتار شهروندی سازمانی بایستی به .... نا مطلوب و نا مساعد سازمان بدون اعتراض، .... باشد و به این ترتیب می توان یکی از مکانیسم های .... بدهی های دولتی در سال های آتی کاهش ..... را از طریق پورتال اداره آموزش، تلفن و یا مراجعه.

  ساز ناکوک دستگاه ها در گسترش فرهنگ عفاف و حجاب | جوان پرس

  www.javanpress.ir/ساز-ناکوک-دستگاه-ها-در-گسترش-فرهنگ-عفاف/
  ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وی به دلایل عدم موفقیت طرح گسترش عفاف و حجاب اشاره کرد و افزود: واقعیت .... عفاف و حجاب دستگاه ها دارد، در سال ۸۹ به ۱۷۱ ارگان دولتی مراجعه کرد گزارش ... در اجرای بند ۱۰ وزارت کشور دو همایش در مشهد و تهران با همکاری سازمان های مردم نهاد و ... و سیما به عنوان تاثیر گذارترین دستگاه فرهنگی می تواند نقش بسیار مهمی را ...

  [PDF]واحد پیشگیری - Sivilombudsmannen

  https://www.sivilombudsmannen.no/getfile.php/.../Brosjyre%20Farsi%20lav.pdf
  بی رحمانه، غیر انسانی و اهانت آمیز یا مجازات علیه کسانی که. آزادیشان گرفته شده است ... و کمیته فرعی سازمان ملل متحد مربوط به پیشگیری از شکنجه. می فرستد.

  [DOC]uploads/119/CMS/user/file/763/مطالب جديد/ارتباطات مردمی ...

  takrim.tbzmed.ac.ir/uploads/119/CMS/user/file/763/.../ارتباطات%20مردمی.docx
  پيدايش روابط عمومي در سازمان هاي كشور به مفهوم امروزي و حرفه اي آن يكي از ره ... متوجه سفارشات اين بزرگواران در جهت ارتباط با مراجعه كنندگان و رفتار كريمانه آنان مي شويم. ... اين فرايند ممكن است ناگهاني، عاطفي،‌و يا بيانگر اهداف خاص باشد. ..... عمده ترین اهداف واحد ارتباطات مردمی در یک واحد روابط عمومی را می توان به شرح زیر فهرست کرد:

  GISTI - پناهندگی در فرانسه

  www.gisti.orgPratiqueDemander l'asile en France
  این برگه ها توسط سازمان مهارجت فرانسه (Ofii) که یک ارگان دولتی می باشد تهیه گردید ... 4- اگر بعد از مراجعه به گیشه، سازمان مهاجرت فرانسه OFII مسکنی در کمپ در ... باشد، می توان به سازمان پناهندگی (OFPRA ) نامه ای ارسال کرد و در آن تقاضای نمود تا .... متحمل رفتار ناشایست در یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا شده اید و فرانسه می خواهد ...

  شرایط استخدام نیروهای قراردادی و شرکتی در ادارات دولتی/قدس ...

  qudsonline.ir/.../شرایط-استخدام-نیروهای-قراردادی-و-شرکتی-در-ادارات-دولتی-قدس-انل...
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. - مهری خاطر نشان می کند :در حال حاضر حقوق این نیروها به شرکتها داده می شود و بخشی .... نيرو هاي شركتي شركت بين المللي نگار نصر و شاغل در سازمان صنعت، معدن ..... قرارداد با نهاد و ارگانهاي دولتي را ا ناديده گرفته ايد و نيروهاي زحمتکش و قشر ... ما از تاريخ 90/11/1 يه عده اي از کارگران و کارمندان را قراردادي کردند تا تاريخ ...

  به کلام خودشان: گواهی دانشجویان تحریم شده : کمپین بین ...

  https://persian.iranhumanrights.org/1389/09/students_interview/
  بلافاصله از سازمان سنجش به بهانه استفاده از طرح نخبگان درخواست صدور گواهی رتبه .... بعد از مدتی بچه های درگیربا موضوع رو یکی یکی احضارشان کردند یا به اطلاعات ... اعتراض به محرومیت از تحصیل سایر دانشجویان نیز در ایران می تواند برای خود ..... مختلف حکومتی و دولتی برای ابطال محرومیت از تحصیلش مراجعه کرده به کمپین ...

  نامه دات کام -

  form31.blogfa.com/post/2

   

  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی